Автомобили > На изток от Желязната завеса

FIAT 126

(1/16) > >>

Pitar:
Здравейте, пиша с голямо удоволствие тази тема. Вече съм горд собственик на Фиатче 126. Почвам да го реставирам, някой, ако има някакви части останали може да се разберем нещо. Фиатчето не се е движело от 15 години има документи било е на жена. Първо е било с 600 двигател, но е сменен с 650 кубика понеже стария двигател  се развалил и го сменили, а след това било е блъснато (не много тежко) и са му сменили купето с чисто ново от мототехника и са го боядисали. Човека, от който го купих ми даде доста резервни части.Колата е на 44 хиляди километра. Ето снимки на фиатчето
 

exton:
Честито за Фиатчето!
 Колите са малки, но и по тях доста работа има...
В случай, че приемаш непоискани съвети, бих те посъветвал, веднага в КАТ  за документи.
Успех

Pitar:
Почнал съм работа с документите. Човека, от който го купих ми даде талона, но на него пиши името на жена му сега той ще вземе документ от дъщерите си за наследство да стане напълно негово, а после го прехвърляме  на мое име и го регистрирам.

Pitar:
Малко да ъпдейтнем темата
Така имах малко свободно време и реших да запаля двигателя. Смених бендикса сложих стартера, смених свещите с чисто нови, затегнах няколко скоби на маркучите и запали още от първия път. Двигателчето  е в много добро състояние било е подготвено да се движи през 2003, но нещата са се объркали и било оставено. Ето малко снимки

Presy0:
Честит Фиат!
Успех с реставрацията, с интерес ще следя какво се случва с тази малка кола :) Дано някой ден я караш със здраве!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия