Автор Тема: Москвич 401-1954 г. ☭  (Прочетена 30828 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 24, 2019, 23:10:26
Отговор #330

Неактивен немо

• Публикации: 805

"Да кажеш на някого какво мислиш е мъжко"... не мисля. Не и в такъв форум. Трябва ли да има само добри отзиви и приятелски изказвания - да, необходимо е. Критиката и неприязънта си я имаме в тонове извън местата които посещаваме преднамерено. Така че, хубаво е атмосферата да е "розово-сладникава", а и е изключително полезно за форума, разбира се ако всичко е в някакъв баланс и без да се отива в другата крайност. Просто не е редно на такова място да се злобее, това ще убие и това място, а те не останаха много такива.

Значи "Ау,страхотно","Уникално е","Прекрасно,браво","Супер е станало" и т.н. е препоръчително,но без да  се изпада в крайности,а ако няма такива работи мнението минава за "злобеене"...?
В "розово-сладникавата" атмосфера,която е "изключително полезна за форума" някой може да предложи еднополов сех,да ви предупредя от сега:не разчитайте на мен :D

Май 24, 2019, 23:57:59
Отговор #331

Неактивен stingray

• Публикации: 226
Емо, ти продължавай да му се радваш. А аз наистина ще се кефя, ако след време понапишеш пак някой ред ! O:-)
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Май 25, 2019, 00:35:53
Отговор #332

Неактивен Frysco

• Публикации: 373
Значи "Ау,страхотно","Уникално е","Прекрасно,браво","Супер е станало" и т.н. е препоръчително,но без да  се изпада в крайности,а ако няма такива работи мнението минава за "злобеене"...?
В "розово-сладникавата" атмосфера,която е "изключително полезна за форума" някой може да предложи еднополов сех,да ви предупредя от сега:не разчитайте на мен :D

За злобеене минава "някакъв пиян украински бляд изсрал издъхнал жигулски мотор в купе, което от завода си е изгнило на шума, изпръскал пет литра алкидна боя без кит и си мисли че е направил хот род". Не е цитат, не се ровете да търсите такова изказване и от кого е, това е пример. И това е "страшно полезно", щото е мъжко мнение, на мъжкар, точен човек. Пие ракия и носи камуфлаж, наш е.
Та по-полезна е розово-сладникавата от камуфлажно-ракиената, що ли? Първата предразполага хората да пишат, а втората ги отказва, а за един форум е важно да се пише, да има дълги и интересни теми, въпроси и отговори.

Иначе какво, нова тема "Започвам проект, сдобих се с този Рудоборилит Дръстолетър 1865 година, сега ще го реставрирам" и мненията отдолу "Абе пич, фръщай го на скрап и си живей живота ве", "Евала баце, кажи му го, тва е истината" и така нататък. Всички се отказват, с изключение на по нервните, но темата преминава във виртуална размяна на шутове и шамари - краен резултат, ебати и форума за коли.

И на мен не ми изнася еднополов сех, та просто такава тема няма и да я отворя, не в този, а в който и да е форум.

П.С. И в крайна сметка, няма нищо лошо в хората пиещи ракия, носещи камуфлаж и правеши коли по своите си разбирания. И техните теми са интересни и техните коли си струва да се погледнат... просто, като някой не харесва колата на някой друг, начина му на писане, облеклото му - да не му влиза в темата. Да води своята, да си пише в общите... и това е, така и едните и другите си имат място във форума и си пишат, толкова ли е трудно? Или не може да делиме общ форум хора с разни възгледи?
Всичко това е защото доста хора не им хареса колата и се почустваха длъжни да го кажат на автора, някой пък не харесаха дългото и описателно разказване на пътя и от Украйна до България и пак се почустваха да го кажат. А мене това не ми изнася, щото исках да чета за колата... е сега няма, честито.
Но отделно от това, тая случка затвърди и моето решение че няма да пусна теми за своите си проекти в този форум.
« Последна редакция: Май 25, 2019, 00:42:28 от Frysco »

Май 25, 2019, 07:29:23
Отговор #333

Неактивен Nik1600GT

• Публикации: 787
В ерата на консуматорското общество форумите (а и интернет пространството като цяло) вече са мъртви. С много малки изключения, разбира се. Дори и да няма сериозни критики, на повечето колеги не им се водят монолози. Рано или късно просто спират да пишат, защото не вижат смисъл. Неизбежно е. Ще оцелят лесно смилаеми теми, като темата за автомобилните фенки например. Да живее Инстаграм и лайковете  :D.  ПС. Frisco, в който и форум да си пуснеш проектите е все същото  :). А ако и темата за автомобилните фенки се скапе, нещата са изтървани отвсекъде (еднополов секс  ;D) .
« Последна редакция: Май 25, 2019, 09:30:16 от Nik1600GT »

Май 30, 2019, 22:10:53
Отговор #334

Неактивен batko

• Публикации: 84
колега ако се чудиш кой ти махна днеска в този елитен софийски квартал аз бех, неколко секунди се чудих какво е това чудо на техниката
2002 Chevrolet Tahoe
1977 Honda CB 125T
1969 Moto Morini