Автор Тема: Москвич 401-1954 г. ☭  (Прочетена 112163 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 30, 2018, 21:12:39
Отговор #160

Неактивен Емил

  • Публикации: 207
Значи какво има тук?
;) Надявам се да има по малко от всичко, и по нещо за всеки....
Иначе историята,разказана от Емил е поучителна и осведомителна (ако някой реши да си купува кола от Украйна),за което му благодаря!
Благодаря Ви колега немо !Винаги ще се радвам ако съм бил полезен на някого...
Ами,мисля,че това е достатъчно за да се нарече реплика.
;D Благодаря Ви за експертната оценка РумбатаБс! :D С пожелания на всички колеги за весело изпращане/посрещане на старата/новата година!

Декември 30, 2018, 21:14:05
Отговор #161

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Даже дуплика. Ама в талона пише MOSKWITCH 401. Пък си е атрактивен мобила. И с история и разказ даже. Сигурно се повтарям , ама ми харесват такива коли ,които се открояват на всеки паркинг и е трудно да ги объркаш. Голф 2 дори да е ГТ все си е Голф 2. Като останат 5 здрави голфа в България , дори преработени до неузнаваемост, ще ми влязат в окото и ще ги показвам на правнуците с кеф : Глей ,дедовото кво съм карал,като бяхме млади . Е това беше най хубавата немска кола преди 100-150 години.  :winktongue:

Декември 30, 2018, 21:27:21
Отговор #162

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Вярно е,че този модел буди интерес ... има един-два появяващи се по ретро парадите.Обикновеният зрител не може да повярва,че е имало такъв модел а руските туристи му се радват :)
retrobs.com

Декември 30, 2018, 21:38:08
Отговор #163

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
Реплика ......дуплика за мен значение няма.Важното е че ще се обрьщат да гледат колата с риск  за ПТП.   То и по джипа ми има промени....но като отворя гаража да работя и дзяпачите се трупат и доволно цькат с език.   Иначе по БГ ...пьтищата прелива с автмобили от 50 те години и то....пьлни оригинали......

Декември 30, 2018, 21:43:27
Отговор #164

Неактивен Емил

  • Публикации: 207
Даже дуплика. Ама в талона пише MOSKWITCH 401. Пък си е атрактивен мобила. И с история и разказ даже. Сигурно се повтарям , ама ми харесват такива коли ,които се открояват на всеки паркинг и е трудно да ги объркаш. Голф 2 дори да е ГТ все си е Голф 2. Като останат 5 здрави голфа в България , дори преработени до неузнаваемост, ще ми влязат в окото и ще ги показвам на правнуците с кеф : Глей ,дедовото кво съм карал,като бяхме млади . Е това беше най хубавата немска кола преди 100-150 години.  :winktongue:
:D Колега oldrat , силно ме развеселихте с думата "дуплика" , навяваща ме на спомените за дуплексните телефони в миналото. ;D

Ама в талона пише MOSKWITCH 401.
;D Моля Ви, не обиждайте моят автомобил, съкращавайки му пълното му "европейско" наименование: MOSKWITSCH! :)) Изцяло споделям Вашето мнение!Все пак основната ни цел е да търсим нашето удовлетворение! :)) Разбира се избора е изцяло наш! Дали ще го открием във "финансов" или "емоционален" аспект, като абсолютно всеки е в правото си на избор. Всеки според приоритетите си... ::) Весели празници и на Вас!

Декември 30, 2018, 22:34:45
Отговор #165

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Реплика ......дуплика за мен значение няма.Важното е че ще се обрьщат да гледат колата с риск  за ПТП.   То и по джипа ми има промени....но като отворя гаража да работя и дзяпачите се трупат и доволно цькат с език.   Иначе по БГ ...пьтищата прелива с автмобили от 50 те години и то....пьлни оригинали......

 :D :D :D
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Декември 30, 2018, 22:57:39
Отговор #166

Неактивен Емил

  • Публикации: 207

 :D :D :D


 :o Какъв страховит звяр! ;) Предполагам, че черната окраска е реплика, а зелената дуплика? :)) Или е 101% оригинал?

Декември 30, 2018, 23:36:11
Отговор #167

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Емил,снимката,постната от мен е в отговор на поста на Тетевен.
Който разбрал-разбрал.... :)
Специално за Вас обаче ще поясня,че иронизирам не Москвича,а определен начин на мислене  ;)
Но пътят,който сте извървели (в буквален и преносен смисъл) към реализация на мечтата Ви е достоен за уважение,ако и да имам някакви забележки(което е без значение в случая).
Поздрави!
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Декември 31, 2018, 00:33:22
Отговор #168

Неактивен Емил

  • Публикации: 207
Емил,снимката,постната от мен е в отговор на поста на Тетевен.
Който разбрал-разбрал.... :)
Специално за Вас обаче ще поясня,че иронизирам не Москвича,а определен начин на мислене  ;)
Но пътят,който сте извървели (в буквален и преносен смисъл) към реализация на мечтата Ви е достоен за уважение,ако и да имам някакви забележки(което е без значение в случая).
Поздрави!
Колега немо , съжалявам, че сте тълкували като критика моят шеговит коментар. :D За мен беше видно, че това си беше някаква Ваша си "закачка" с колегата тетевен , в която реших и аз да се намеся с най-добри чувства. :)) Мога да кажа, че не ме безпокоят каквито и да е забележки и упреци от колегите тук, а дори се радвам на тях. ;) Според мен ще е много неразумно ако не умеем да се учим, откривайки и други гледни точки, отколкото да се ограничаваме и затваряме във собствените си възгледи.Поздрави и от мен!

Декември 31, 2018, 13:04:16
Отговор #169

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
немо  :D , Е такива ламбодоорс му мислех ма рендето ,ама не стават. :-\ Даже пантите отзад да минат ,пак не става. Плъзгащи не стават. :( Ех ако беше MOSKWITSCH....

или поне така: