Автор Тема: Москвич 401-1954 г. ☭  (Прочетена 112181 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 24, 2019, 23:03:29
Отговор #320

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Не !

Никакво триене , Емо!
Аз съм категорично против , колеги това са дребни трески , които се дялкат и шлайфат.

Не допускайте погубване на тази антрактивна тема и автор!
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Април 24, 2019, 23:33:31
Отговор #321

Неактивен slikman

  • Публикации: 182
Здравейте, аз рядко се включвам в коментарите, но за сметка на това чета всичко, не съм чел по интересна и любопитна история, а и след пристигане в България пак имаш с какво да ни разведриш сивото ежедневие.
Емо!(Пиша ти на малко име защото вече имам честта да те познавам)  Дори да не искаш да пишеш повече, което си е твое лично решение, не смятам, че трябва да се изтрие една толкова любопитна, изчерпателна и много интересна тема. Което си е мое мнение.
Има много полезна информация за митници, такси и ситуации, които биха помогнали на ентусиасти като теб. Да вземат влака(самолета, автобуса) и да си докарат някое интересно за тях возило.
Извинявам се за дългия пост, но нали все пак този форум е за да си помагаме, а не да трупаме негативи и лоши спомени.
Peugeot 404 1,6 1962г.
Opel Kadett E 1,6 automatic 1992г.
Nissan Primera WP11 144 SR20DE CVT 1999г.
Nissan Micra K11 1.3i CVT 1999г.
Peugeot 404 1,6 1967г.

Април 25, 2019, 09:43:58
Отговор #322

Неактивен Методи Кръстанов

  • Публикации: 208
И аз рядко коментирам, но не си струва "заради малкото камъче да се обърне колата". Това че на някой не му харесва си е негова работа и не разбирам как доста хора само заради две или три негативни мнения спират да пишат темите си, като има други 100 човека които с интерес четат темата и доста им харесва. Много хора обичат да критикуват всичко и всеки, за мен това е въпрос на възпитание. Всеки човек е различен и може да прави каквото си поиска. Форума е за стари коли и москвича е точно такъв и колата и темата много ми харесват и искам да продължа да я чета. Така че моля продължавайте да пишете. На всеки човек които не му харесва темата има поне 50 на които им харесва и заради тях продължете да пишете. А които нещо не му харесва, просто да подмине темата и толкоз. Не мога да разбера, като се оплюва дадено нещо, по добре ли им става на тези хора или какво ? Нищо лично към никого, просто искам да продължа да чета темата. Поздрави.

Април 25, 2019, 10:04:15
Отговор #323

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мисля дори, че няма изобщо такава практика тук за триене на постове и теми, освен ако не са с нецензурно съдържание... дори на продадените или прекратени проекти само им се заключват темите, което може да се приложи и тук по желание, но все пак админа и модераторите ще решат.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 25, 2019, 11:03:09
Отговор #324

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Аз не виждам смисъл и не желая да трием нещо създадено с желание и оценявано високо от читателите, мен включително.

Писателите не си изгарят книгите при първата критика, нали?
Да не говорим, че в случая даже не е имало критика за автомобила, темата ...
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 23, 2019, 09:54:40
Отговор #325

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Вчера се разминахме в час пик с Москвича, ниско лети, блести, хваща окото, личи си че носи удоволствие на собственика
we all have wings, but some of us don't know why

Май 24, 2019, 22:47:30
Отговор #326

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Честно казано ужасно ми стана да прочета всичко това което се е случило напоследък. Жалко че вече няма да чета нищо ново за тази кола.

Личното ми мнение е че много хора не проумяват идеята на този автомобил, защото не отговаря на представите им. Те не бива да се съдят строго, защото все пак имат някакво отношение към Москвич 401 и това не е нищо лошо. Но все пак, необходимо е да има търпимост и толерантност. И аз не харесвам много автомобили, които виждам на мероприятията, но личното ми мнение - само за най-тесен кръг от хора, на които имам доверие, че ще го запазят за себе си и може спокойно да изкоментираме помежду си... да помърморим по правилно казано.
"Да кажеш на някого какво мислиш е мъжко"... не мисля. Не и в такъв форум. Трябва ли да има само добри отзиви и приятелски изказвания - да, необходимо е. Критиката и неприязънта си я имаме в тонове извън местата които посещаваме преднамерено. Така че, хубаво е атмосферата да е "розово-сладникава", а и е изключително полезно за форума, разбира се ако всичко е в някакъв баланс и без да се отива в другата крайност. Просто не е редно на такова място да се злобее, това ще убие и това място, а те не останаха много такива.

Споделям си мнението и на база опита ми като модератор и администратор на форум. Много грешки съм допуснал и аз, но няма нищо непоправимо.

П.С. Поздравления за наградите Емиле, заслужени са.

Май 24, 2019, 23:57:59
Отговор #327

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Емо, ти продължавай да му се радваш. А аз наистина ще се кефя, ако след време понапишеш пак някой ред ! O:-)
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Май 30, 2019, 22:10:53
Отговор #328

Неактивен batko

  • Публикации: 96
колега ако се чудиш кой ти махна днеска в този елитен софийски квартал аз бех, неколко секунди се чудих какво е това чудо на техниката
2002 Chevrolet Tahoe
1977 Honda CB 125T
1969 Moto Morini

Юни 16, 2019, 10:03:33
Отговор #329

Неактивен batko

  • Публикации: 96
Колега вчера пак те видех, или оня ден беше ти това чудо си го караш за еверидейка май
2002 Chevrolet Tahoe
1977 Honda CB 125T
1969 Moto Morini