Д дядо владо 28 April 2019 114 10 62 София.....около 26 April 2026 #261 "Кътласа" с корветския мотор не беше ли при Соти дълго време?
U USfan 24 November 2011 11,605 81 26 May 2026 #262 Ами, от години тоя Л98-моторизиран Олдс, се прави при Кобрата. А автосервиза си работи активно и в напредналата пролет. Ето снимки и от последната седмица. Attachments Кобра-Сервиз-Май2026-1.jpg 478.4 KB · Показвания: 4 Кобра-Сервиз-Май2026-2.jpg 553.2 KB · Показвания: 4 Кобра-Сервиз-Май2026-3.jpg 524.2 KB · Показвания: 3 Кобра-Сервиз-Май2026-4.jpg 510.2 KB · Показвания: 3 Кобра-Сервиз-Май2026-5.jpg 551 KB · Показвания: 3 Кобра-Сервиз-Май2026-7.jpg 562.1 KB · Показвания: 5 Кобра-Сервиз-Май2026-8.jpg 506.1 KB · Показвания: 5 Кобра-Сервиз-Май2026-9.jpg 868.4 KB · Показвания: 6 Кобра-Сервиз-Май2026-10.jpg 498.2 KB · Показвания: 6 Кобра-Сервиз-Май2026-11.jpg 533.6 KB · Показвания: 6 Кобра-Сервиз-Май2026-12.jpg 440.1 KB · Показвания: 6
Ами, от години тоя Л98-моторизиран Олдс, се прави при Кобрата. А автосервиза си работи активно и в напредналата пролет. Ето снимки и от последната седмица.