Здравейте, колеги. Наскоро купих един такъв трактор, и то от първите, доста комплектен, но все пак има някои липси. Някой ако има или знае къде има части за трактор ДТ-14 или цял такъв за части, моля да пише или звънне на 0884605831. Благодаря!
Здравейте, колеги, трябват ми стари руски уреди за табло като тези - термометър за водата, манометър за горивото и манометър за маслото. За трактор ДТ-14 да, но се надявам да ги е имало и по други руски машини.