Не уе момчета
Имах впредвид магазински касети,а не някой нинджа чула от радиото шоу мъст го он и давай да записваме
Попадам главно на такива аматьорски записи.
Значи мойте са оригинални O0didotooo said:Не уе момчетаИмах впредвид магазински касети,а не някой нинджа чула от радиото шоу мъст го он и давай да записваме
Попадам главно на такива аматьорски записи.
А бе кво толкова има на тоя пазар, взех да се зарибявам и аз ли да взема да минаConsul73 said:Утре смятам да направя 3-4 почетни обиколки на пазара)
)
)
За кво са ви тия дърти боклуци брехора, стягайте колите, вехтории цял живот ще има O0didotooo said:ХАха ами има интересни неща ,но трябва постоянство и късмет хахах ,аз днеска обикалях там 2 часа се въртях около един голям суббуфер с колони на Сони ,ама не стана далаверата да смъкне на 20 хаахх ,пък и без това нямам лев сега за простотииИначе ме изпревариха днеска 4 кинта за чисто нов рутер хюндай барабар с кутията и екстрите...