На битак във Варна

Не уе момчета  :D Имах впредвид магазински касети,а не някой нинджа чула от радиото шоу мъст го он и давай да записваме  :D Попадам главно на такива аматьорски записи.
 
didotooo said:
Не уе момчета  :D Имах впредвид магазински касети,а не някой нинджа чула от радиото шоу мъст го он и давай да записваме  :D Попадам главно на такива аматьорски записи.
Значи мойте са оригинални  O0
 
Тея дни ще е слънчево и ще е пълно там... Жалко ,че съм на работа... Но четвъртък и петък пак го дават хубаво времето така че ще наваксам.Ако някой ходи тия два дена да снима ако има интересни неща.
 
това да разбирам, че е под автогарата, все едно улицата надолу към малката частна автогара, и полянката отдясно?
трябва да намина да видим има ли нещо :)
 
Не точно...малко преди автогарата(идвайки от центъра) на отсрещния тротоар има пазарче с бел алуминиеви бараки... Там е купона,а поляната е непосредствено до тях.
 
ХАха ами има интересни неща ,но трябва постоянство и късмет хахах ,аз днеска обикалях там 2 часа се въртях около един голям суббуфер с колони на Сони ,ама не стана далаверата да смъкне на 20 хаахх ,пък и без това нямам лев сега за простотии  :D  Иначе ме изпревариха днеска 4 кинта за чисто нов рутер хюндай барабар с кутията и екстрите...
 
didotooo said:
ХАха ами има интересни неща ,но трябва постоянство и късмет хахах ,аз днеска обикалях там 2 часа се въртях около един голям суббуфер с колони на Сони ,ама не стана далаверата да смъкне на 20 хаахх ,пък и без това нямам лев сега за простотии  :D  Иначе ме изпревариха днеска 4 кинта за чисто нов рутер хюндай барабар с кутията и екстрите...
За кво са ви тия дърти боклуци брехора, стягайте колите, вехтории цял живот ще има  O0
 
Какво да ти разправяме .Все едно няма да разбереш  :)) Аз например събирам Мотороли и Ериксъни стари ,моторолите задължително от отваряемите или редки модели от 2-3 правя един и си ги ползвам когато ми е кеф. .Вземал съм си никелирани огледалца (да се убие човек не може да намери ПОЧТИ никъде) :)) със 2-5 лв Няма да си стегнем колите.А сме ги стягали не е като да не е ,все пак не сме ги взели от някъде готови и само да ги караме .Е всеки луд с номера си .А луди има много  :))Хайде със здраве. :)
 
Качете някоя снимка от Варненския битак за любителите на вехториите да се порадваме.!
 
Здравейте колеги!
  Може ли да споделите къде и кога има пазар за вехтории в Варна и околностите?
Благодаря.