Реставратори > Реставраторски работилници

Авторепаратура(въпроси относно реставриране на автомобили) от Monza

<< < (32/33) > >>

Monza:

--- Цитат на: kok4o в Февруари 20, 2014, 22:59:28 ---Авторе, дали имаш някое дърто возило, което да си възстановил, за да може да пуснеш снимки от процеса на работа, както и колко време би отнело.

Питам си аз, че моята кола е старичка и не се вписва в тия новите.
.....а винилов таван слагаш ли? Би ли се нагърбил с такова нещо?

--- Край на цитат ---

Нямам мое лично возило докарано до край :(защото отнема не дни,а месеци......,Все пак това не ми е хоби,а професия с която издържам семейството си :)Лепене на таван не е в мойта компетенция. :)

alex052:

--- Цитат на: Monza в Февруари 22, 2014, 20:50:37 ---Чака на филер :(,защото съм заринат от работа с клиенти :(Ще пусна снимки задължително,все пак проектчето е на финала :)На живо е желателно да се види ефекта,защото снимките,които съм пуснал показват 30% от ефекта :D

--- Край на цитат ---

Точно за това питам.Искам да я видя след като е готова.Предната си кола съм я пребоядисвал 3 пъти цялостно като в момента е син,зелен, бронз и златист хамелеон, а за да е с нормален външен вид влизаше поне веднъж годишно за корекции........това всичко свързано с много нерви.Но всеки луд с номера си.Сега искам черно-черенх амелеон със златиста закачка/видях го наживо, за съжаление не знам номераи модела на боята/

ss9722:
Радвам се че има толкова много доволни клиенти.  Когато аз се обадих, да го попитам дали се занимва с кърпене ,освен боядисването , леко пренебрежително ми се обясни ,че го прави, но има много коли записани до ноември. Попита ме каква е колата и след отговорът ''най-любезно'' ми се обясни, че не си струва и да си търся друг ,понеже не му се занимавало... Радвам се, че по марка и модел можеш да оцениш ,дали една кола от определен модел струва 1к или 10к ,още повече се радвам ,че по телефонният ми номер и гласът ми успя да разбереш възможностите ми. Късмет с другите клиенти за напред , ама по-скоро късмет за тях да не те хванат като си кисел   :-\

USfan:
Малко виртуални мнения и наблюдения при реставрациите/консервациите на абс. топ-екзотики ретроколи, от един от водещите английски реставратори- Йън Тирел.
Той е правещ сега и мотора на Еспадата на известния ни ЕВО екс-издател, Хари Меткалф.

USfan:
И това видео е много интересно.
Майстора Йън настройва 4-те тройни Вебера на една Миура на уше, пред публика.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия