Автомобили > Немски автомобили

1967 BMW 2000 C #70 от 443

<< < (2/16) > >>

hydrometalique:
На бялата горе ме грабнаха точно железните с тасовете.
Ще намериш, знам  ;)

michev:
Честито! Добра база, от към ламарини също, но както каза Роската, там песъкоструя ще покаже. Намирането на читав тенекеджия е най-важното в момента! С другото знам че ще се справиш!

baiivan:
Ники, ще ми се ако не е в Русе, то да е до Русе някъде, където ще се прави колата. Още нямам идеи кой ще е човекът. Роската искам да е ама няма как...

Борка, ще търся джанти и надявам се да намеря...

michev:
Дано намериш правилният човек! Успех Ванко!

USfan:
Иване, честита нова придобивка!  :)
Много се радвам, че точно това БМВ е попаднало при теб, ти ште го оцениш и направиш истински.

Интересно, досега следвоенните лукс баварци купе, които сам виждал поне по Софиа и околностите да ги има по време на соца, беха тиа неколко броики- 1 оранж, сега бел 3.0 цсл ралиджииски, 1 сребрист, а после червен 3.0 цс, 1 оранж 630цс, и твоиа бли3нак- син металик, Пернишкото 2000цс, което бе с двоините карбове.

3начи твоето идва втори брои в БГ тогава, от Нова класа ЦС купе.
Пиша ЦС, а не само Ц, понеже предполагам, че бившите собственици по соца на това 2000, нема да присаждат на гражданска кола карбове.
Може по ВиНа да се провери как е продуцирано от Карман.
По принцип повечето 1 карбови броики 2000 Ц са автоматици.
А3 поне на живо 2000 Ц с стик скорости, не сам виждал, а все сам виждал доста броики купета 2000 Ц и ЦС, в течение на годините.

2-карбураторната версиа много варви иначе, карал само го Пернишкото, като го продаваха в 1993-94 година, и бе доста оборотно с само 120 кончета.
Специално тиа карбове тук двоините, не мислиа, че имат особени проблеми с реглаж и ремонти, като отлика от ДелОртото на моита бивша Алфа 2000 ГТВ, например.

Ето примерно инфо с версиите Купе на Ноиа класе, тук.

https://en.wikipedia.org/wiki/BMW_New_Class

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия