Анонси > КАЛЕНДАР НА ФОРУМА

Идея за календар

<< < (2/27) > >>

rsk:
Аз мога да се похваля като автор на това, въпреки, че не беше разпечатано: 2007 - вариант

През 2006-та календарът на Skoda Club BG, беше реализиран от колегата Krankenstein.
Тук може да видите някои от календарите на Skoda Club BG от следващите години:
2007 Skoda Club BG Calendar
2008 Skoda Club BG Calendar 01   2008 Skoda Club BG Calendar 02

А този според мен се получи най - добре от всички досега:
2010 Skoda Club BG Calendar

Това, което трябва решим първоначално, е дали да използваме снимки на реставрирани коли, или календарът да нещо такова...

booger:
Радвам се че идеята ви хареса и мисля, че всичко ще се получи.  :) Аз съм съгласен да съберем пари и да обмислим как ще изглежда календара. Аз лично смятам, че календар с автомобилите на форума ще е най хубаво като идея, има достатъчно добри автомобили. Ако на мероприятията се продават календарите едва ли ще има някаква печалба, но според мен ще може да се върне инвестираното в тяхната изработка, а според мен ще има желаещи да си закупят календар на мероприятия каквито има във София, Пловдив, Варна и Бургас които събират голяма публика.  ;)

Gigabyte:
Ще се погрижа от мен да има добри снимки за календарните снимки  ;)

Speeder:
Най-важно е снимки да има.

Като ходите някъде с колата, спрете на някое готино местенца, щракнете снимка.

Предполагам има и хора с недоръшени проекти.
Няма проблем, щракнете някоя снимка на голото купе например и може и да се получи ;)

Ще се постарая да ви покажа и Алфа календара за миналата година.

Speeder:
Ето част от творбите на дизайнера, чието дело е логото на форума и цялостния облик - Георги Христов

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия