Анонси > КАЛЕНДАР НА ФОРУМА

Календар 2022

<< < (3/14) > >>

fokke:

--- Цитат на: немо в Август 13, 2021, 13:10:54 ---Люси, предложението ти е много добро, както би била интересна снимка и от някое ретро-рали. Въобще не се стискайте да предлагате материал, но не забравяйте, че снимките трябва да имат все пак някаква художествена стойност .

--- Край на цитат ---

Художествена стойност на снимки правени с телефони и от хора без опит  ми се струва доста объркващо :))) Какво се има предвид ?

stingray:
Означава че е добре да има естетическо съдържание в снимката - композиция, добра светлина и т.н. Все пак това нещо се очаква да стои на стената на всеки който си го купи цяла година. Ако все още не е ясно - има безброй клаендари на автомобилна тематика, които да дадат насока как да изглежда една добра фотография.

немо:

--- Цитат на: fokke в Август 18, 2021, 13:18:04 ---Художествена стойност на снимки правени с телефони и от хора без опит  ми се струва доста объркващо :)))

--- Край на цитат ---

Снимки, правени с телефон въобще не се хабете да изпращате.

kaci:

--- Цитат на: немо в Август 19, 2021, 10:04:47 ---Снимки, правени с телефон въобще не се хабете да изпращате.

--- Край на цитат ---

Има си официално цял подраздел в съвременната фотография и снимките със съвременен телефон са просто чудесни(еле пък за нашия календар)!
Мен повече ме вълнува дали ще видим избраните кадри преди календара да бъде даден за печат!

stingray:

--- Цитат на: немо в Август 19, 2021, 10:04:47 ---Снимки, правени с телефон въобще не се хабете да изпращате.

--- Край на цитат ---
Ще ме амбицираш да направя добра снимка с телефона и да ти я пратя, да видим дали ще разбереш с какво е снимана!  ;) ;) ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия