Анонси > КАЛЕНДАР НА ФОРУМА

Календар 2022

<< < (2/14) > >>

stingray:
На мен ми е неудобно вече. А и искам да видя колите на колегите от форума.

немо:
Снимките, предоставени от Кранки са идеални и даже има фаворит за м. Август, когато се проведе класик-рейсинга.

През 2022 мисля да минем без червени Корвети....., естествено един подходящ рушвет би могъл да промени ситуацията  O:-)  :winktongue:

Колеги,въпреки, че оторизирано да се занимава с календара е лицето "немо" това не трябва да Ви спира да давате идеи, мнения, предложения, обосновани критики и т.н.

И разбира се чакам снимки  ;)

stingray:
Стига вече с това наши и ваши. Торбички те под масата се даваха преди 90 година.  O0

USfan:

--- Цитат на: stingray в Август 12, 2021, 16:05:16 ---Стига вече с това наши и ваши. Торбички те под масата се даваха преди 90 година.  O0

--- Край на цитат ---

Хихи, така е.
Като интресен ремарк за тези, дето са пропуснали да живеят или видят такива хубави практики в този знаменателен период, може да вметна, че даващите торбичките обикновено бяха служители в държавни предприятия.
Тия другари даваха с разни дефицитни материали и артикули вътре, такива напълнени торбички, обикновено на други дрегари от контролни органи, които идваха да ги глобяват за нещо.
Така, тези контролйори дето разнасяха плячка с напълнени торбички, пренебрежително биваха наричани от даващите торбичките- торбари.

Разбира се, формите на торбарство тогава бяха много и различни, може в някои да е имало и хартиики с образа на Г. Димитров, хаха.

А по отношение на календара, пожелавам и аз успех за новото бъдещо издание, и давам едно конструктивно предложение.

А именно, освен всякаквите лъскачки, в даден месец да се представи и една подготвена за реставриране кола на член на форума, е така в суров незавършен вид.
Или пък, някоя вече презряла за реставиране и позапърцана кола, пак на член на форума, на която пък тепърва да и предстои разглобяване и оправяне.

Някоя такава снимка според мен ще внесе свеж полъх сред, иначе хомогенността на показани готови хубави коли.

немо:

--- Цитат на: USfan в Август 13, 2021, 10:03:26 ---

А по отношение на календара, пожелавам и аз успех за новото бъдещо издание, и давам едно конструктивно предложение.

А именно, освен всякаквите лъскачки, в даден месец да се представи и една подготвена за реставриране кола на член на форума, е така в суров незавършен вид.
Или пък, някоя вече презряла за реставиране и позапърцана кола, пак на член на форума, на която пък тепърва да и предстои разглобяване и оправяне.

Някоя такава снимка според мен ще внесе свеж полъх сред, иначе хомогенността на показани готови хубави коли.

--- Край на цитат ---

Люси, предложението ти е много добро, както би била интересна снимка и от някое ретро-рали. Въобще не се стискайте да предлагате материал, но не забравяйте, че снимките трябва да имат все пак някаква художествена стойност .

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия