Автомобили > На изток от Желязната завеса

Москвич 2140 от 1981 г.

<< < (2/26) > >>

Bai_To6o:
Пребоядисван е частично-само от дясната страна и отзад.А за надписите и паркинг светлините-мисля малко да го състаря за да го докарам подобен на стария 2410 на дядо ми от 1976,който е бил с всичко,даже и с лайстната на улука,която в днешно време май е неоткриваема.Иначе за километрите със сигурност е на 25000,защото не се е карал много,а само веднъж-два пъти в месеца до Разлог и веднъж в годината до Благоевград.Пребоядисван е заради смяната на задния калник.А за стоповете-бяха ми изпаднали 15тина комплекта за 412.Даже и на теб точно ако не се лъжа бях изпратил 6-7 комплекта  :)

Методи Кръстанов:
Хаха, колко е малък света. Аз си помислих че и ти си купил от същите стопове, а си бил продавача :) Радвам се че има още един москвич в София и със сигурност по натам ще се запознаем, искаш или не :) Поздрави и давай все така.

m_g:
Поздравления за ентусиазма и за правилния подход. При грамотно обслужване и последваща поддръжка 2140 със сигурност е възможно най-безпроблемния Москвич.
Цветът си е характерен за епохата точно както шлиферите с убит тон или "дипломатическите" куфарчета. Лично аз бих си го оставил точно такъв, какъвто е излязъл от завода.
Как приемат връстниците ти наличието на Москвич? Има ли и други ентусиасти?

Bai_To6o:
Благодаря за надъхмащите думи :) Цвета и мен доста ме радва.Честно казано ако не беше точно този цвят,а някакъв друг директно бих я пребоядисал в оранжево,защото признавам си оранжевите москвичи са ми слабост :) Иначе съм си запазил всички детайли и във всеки един момент може да се превърне във фабричен вид.
Иначе наборчетата и се кефят много (е не колкото следващия проект-гърбат Запорожец кабриолет,но той е друга бира) Голямо търсене падна на четирима докато се оправят да отворят капака.Като цяло я гледат като полезно изкопаемо  :D

Bai_To6o:
Та така,премина още една седмица и резултата е почти видим:
Минах още няколко ръце грунд на по-слабите места и го напръсках обилно с шагрен:










Също така си поиграх и с километража-Взех от донора на 700 км. скоростомера,почистих уредите,полирах стъклото и това е резултата:



Изпадна ми от едно мазе и едно радио А-370 от тези с двете черни копчета.Та сега дилемата е дали да не се пробвам по някакъв начин да му сложа УКВ,като съм се спрял на някакви модули с Bluetooth=Ще се радвам ако някой е правил подобна процедура или има някаква идея да сподели :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия