Автомобили > Италиански автомобили

Fiat Uno Turbo mk2 1992 - Rebuild

<< < (2/33) > >>

dido1903:
Много хубаво разказана история. Обичам да чета такива!
Поздравления, колега!

Speeder:
С колегата Друмев се запознах на едно рали Родопи преди време. Разбира се, аз бях силно привлечен от ранното Уно Турбо.
До момента не бях обръщал внимание на детайлите в интериора като спортния салон с много интересни кори на вратите, лудите превключватели по таблото и уредите напомнящи малко Интеграле. Трип компютър с хронометър за засичане на време за обиколки на писта и композитен заден капак с отлят спойлер.
Оказва се и, че ранните Уно Турбо са с Абартова скоростна кутия.
Въобще, адски специалитет. Не са само емблемите.

Общо взето огнена табуретка, която съжалявам, че съм пропуснал. Цените вече са суупер високи и само ще им се радваме на снимка :)

През цялото време съм се надявал Стефан да започне реставрацията и накрая да имаме две страхотни Турбота (и ранно, и фейслифтово) и сега виждам, че се е захванал сериозно ;)
 

Ето малко снимки на малкия агресор:

DpymeB:
Специално искам да благодаря на Митко, че последните 2-3 години не спираше да ме ръчка да се регистрирам и да покажа колата си и да разкажа историята си. Надявам се в най - скоро време да се видим и на някое събитие.

Определено 2019 година, беше една от най - вълнуващите в живота ми, благодарение на "Италианския жребец" и моята жена, която ми беше  навигатор по време на Българския шампионат за Regularity Rally! 

DpymeB:

--- Цитат на: dido1903 в Май 03, 2022, 17:12:52 ---Много хубаво разказана история. Обичам да чета такива!
Поздравления, колега!

--- Край на цитат ---

Благодаря, колега, разгледах Опелите страхотни са!

DpymeB:
Здравейте, колеги,

Вчера успях, да регистрирам колата в КАТ - Варна и да прехвърля талоните на мое име! За това и не споделях повече информация за колата от суеверие.

Закачам снимки с новите регистрационни табели!







Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия