Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1406668 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 16, 2016, 09:57:27
Отговор #2810

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
В конкретния случай, понеже все още се намират и оригинали на близка до тази цена - та ако ще е реплика, поне да е перфектна. Това разбира се доста скоро ще се промени и единствената алтернатива за феновете не-милионери ще останат репликите...

Митак, не си прав за цените. Отвори аутоскаута или мобиле.де да видиш за какво става дума.
Цените на Делта Интеграле изригнаха :)

П.П. Люси, не мисля, че трябва да се ограничаваме в БГ пазара понеже той липсва в частта му Италиански класики. Дали колите от линка си струват парите е друг въпрос, но със сигурност не можеш да си намериш оригинално Интеграле на близка цена.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 16, 2016, 10:22:52
Отговор #2811

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Митак, не си прав за цените. Отвори аутоскаута или мобиле.де да видиш за какво става дума.
Цените на Делта Интеграле изригнаха :)
Сигурно си прав адаш, нали ги следиш по-редовно... е, пропуснали сме значи момента за далаверка ;D Най-много някое "малко" 8-клапаново Интеграле да изскочи на цена до 15 бона, на първо четене попаднах на това, но не съм се ровил много-много - http://www.carandclassic.co.uk/car/C452622
Но както казва мой приятел, бивш рали механик и голям фен на модела, който и в момента се занимава с поддръжката на няколко такива - не е проблема толкова да си го купиш, а как ще го поддържаш после, особено ако го караш по начина, който заслужава тази кола :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 16, 2016, 10:31:22
Отговор #2812

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
колега krankenstein дай ми оригинал на близка до тази цена и веднага ще купя 2 интегрелета не се шегувам, причината по която ги продаваме тези коли в пакет е че нямаме много време да се занимаваме да ги възстановим
Извинавай колега, в началото не разбрах че е твоя обявата... иначе за репликите си напълно прав и аз нямам нищо против, дори може да видиш в соц. раздела на форума, че също си направих реплика на рали Шкода за каране, въпреки че имам и оригинален доста по-ценен екземпляр, обаче някак не ми се връзва икономически да го троша по ретро ралита и писти - въпрос на финансови възможности, затова съм избрал и тази по-скромна марка, а не Интеграле или Порше примерно ;)

п.с. ще се обадя на моя приятел да обърне внимание върху твоята обява на "чорбажиите", чиито интегралета поддържа... 
« Последна редакция: Март 16, 2016, 10:38:54 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 16, 2016, 11:53:34
Отговор #2813

Неактивен ognemir

  • Публикации: 32
Няма смисъл да ми се извиняваш аз не се заяждам просто си пропуснал да прегледаш как вървят цените на тези коли.Обявата е моя но колегата е пуснал с неговия номер но това е без значение.Колите са капарирани който желае може да отидем заедно да ги види и да прецени заслужава ли си,всичко ще му организираме.Повтарям ако има оригинал с близка до тази цена КУПУВАМ.Ако има ЕВО реплика също купувам

Март 16, 2016, 12:16:10
Отговор #2814

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Съобщих вече на евентуално заинтересования и с покупателни възможности човек, така че ако стане работата ще имаш да черпиш :) Все пак според мен, за да не стават недоразумения и да не коментираме обявите ти като странични наблюдатели, пускай ги по-добре в съответния раздел и то не като линк към обява мобиле-то. Него някои хора като моя познат, дори умишлено не го следят, понеже не вярват у нас да излезе нещо читаво или стойностно...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 16, 2016, 12:27:07
Отговор #2815

Неактивен ognemir

  • Публикации: 32
Ок, благодаря ти много ще почерпя задължително,пуснах го като линк защото знам че тук се коментират обявите

Март 16, 2016, 17:38:47
Отговор #2816

Неактивен moskvich3v1

  • Публикации: 160
  • Четырехфарник
http://olx.bg/ad/tablo-kilometrazh-moskvich-ID5TEg8.html#2dcba549d3
150лв за километраж от Москвич 408/408И  :D :D :))
Някои хора не си пият хапчетата...
Old but gold.. :)
408-68г.408И-70г.412-74г.2140Д-82г.2140Д-84г.

Наличие турбонадува: есть

Март 16, 2016, 21:45:02
Отговор #2817

Неактивен 136

  • Публикации: 546
Като говорим за интегралита никога не са били евтини!!! Ако искате да видите нещо интересно защото в БГ има няколко човека болни на тази тема на 25 ,26,27 този месец Гръцките фенове на Алфа Ромео правят Трак Дей както всяка година.Има доста сериозно Българско участие с Италиански автомобили , та Дани ще дойе с едно изключително Интеграле с 800 Конски сили на купе под един тон :) мотористите ги прави на мармалад :) За усещането в колата ............ трябва ви памперс :)

Март 16, 2016, 22:30:52
Отговор #2818

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Което идва да напомни, че има една-две дедри интегралета на пазара. А те са дори по-редки от делтите! Може би само Призма 4х4 са още по-редки.
we all have wings, but some of us don't know why

Март 16, 2016, 22:35:58
Отговор #2819

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ако искате да видите нещо интересно защото в БГ има няколко човека болни на тази тема на 25 ,26,27 този месец Гръцките фенове на Алфа Ромео правят Трак Дей както всяка година.
Това на Серес ли?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.