Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1406221 пъти)

0 Потребители и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 12, 2017, 21:55:57
Отговор #3170

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
То на нито една Шкода няма снимки.
Е, "рапърския" Рапид го има на снимки... но към него пък аз имам нулев интерес, макар качеството на изработката му да е отлично, това не го прави красив. Виждал съм го и на живо - има все пак някакъв чар, но сравнен с оригинала си е направо Квазимодо.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 12, 2017, 22:10:36
Отговор #3171

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
не знаех, че този Рапид с чешка регистрация е на продавача от Сливен.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Февруари 15, 2017, 11:36:31
Отговор #3172

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
Бяха го докарали рапида на ретропарада в Бургас мисля преди 2 години. Имам снимки някъде, но сега не мога да ги извадя. Тунинг изпълнение е, оригинала е загубен безвъзвратно.

Февруари 15, 2017, 12:03:55
Отговор #3173

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
п.п. ще ме извините - не знам как се мятат тея..... скрийншоти ли им казвахте

Сега обяснявам и после няма извинение, Жоро :)

Докато виждаш екрана, който искаш да снимаш, натискаш бутон Print Screen (Prt. Scrn, PRTSC и така нататък) на клавиатурата.
След това си отваряш Paint (Start> в полето Search пишеш Paint и ти излиза).
На празният лист в Пейт даваш дясен бутон на мишката -> Paste.
После запазваш файла като снимка - bmp, jpg .... и го качваш тук като снимка.

Лесно е, не искам оправдания! :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 15, 2017, 21:59:11
Отговор #3174

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Митак, с риск да се изложа пред всички ще кажа, че тази работа не е за мен. Намерих бутона, намерих Пейнта, Мейнта и т.н.
Нищо не става. Както и да е. За повечето хора това е фасулска работа, но аз не съм толкова наясно с нещата. И като почнат някои да обясняват с разни термини.....все едно всеки е длъжен да разбира от компове. Ми не ги знам! Не ме и интересуват.
Не ме влече таз работа. До сега да съм я научил. Мога да напиша мнение, да кача снимка. Това ми е достатъчно. А и съм дърт вече. Вие по-младите по се оправяте. На много хора и с това им е свързана и работата. Дават ми разни английски линкове. Все едно е български. Всеки вече знае английски или е длъжен да знае. Това само, като пример. И колко такива английски чуждици навлизат в ежедневието навсякъде!  Ми аз знам руски. Кой сега учи руски?
Що ли ми требвА да се обяснявам за тази обява. Качи си линка и си трай. Аз от уважение. Една обява ще покажа в цялата тема и станах за резил.
 Не съм особено активен в тази тема, така или иначе. Не следя обяви. Тази я видях в Шкода клуб и реших да ви я покажа. След няколко месеца, ако пак ми изпадне нещо интересно, ще я пращам на Лично на Кранкенщайн. Той да й направи шотЪТ.
Митак, нищо лично към теб и Дидо, който даже ми писа на лично с подробни обяснения. Даже ви благодаря за отделеното внимание.
Както искате картинки, така и зисквайте към снимката на обявата да се показва задължително и линк към нея. Така веднага си я отваряш и разглеждаш снимките. Иначе къде да я търся! Знам, че обявите след време изчезват и линка ще е безполезен, но в докато я има върши работа.

Поздрави и бъдете здрави и двамцата :)
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Февруари 16, 2017, 09:48:39
Отговор #3175

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Споко,Жоро! Каквото можем ще помагаме и коригираме,няма проблем.
Ето тук,ако това е реална обява, е направо подарък - "проверен и употребяван автомобил"!
 8)) :) :o
Opel Kadett B
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11487058020735630&slink=1t293a





« Последна редакция: Февруари 16, 2017, 15:47:43 от dido1903 »

Февруари 16, 2017, 14:03:45
Отговор #3176

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Споко,Жоро! Каквото можем ще помагаме и коригираме,няма проблем.

Ето тук,ако това е реална обява, е направо подарък - "проверен и употребяван автомобил"!

Няма проблеми. Всичко е точно. ;)

Дидо, в последните изречения на горния ми пост споменах да се пускат и линкове към обявата.
Виждам, че не си го направил. Проблем ли е нещо или е в разрез с правилата. Мисля, че това ще бъде само от полза.
Сега, обясни ми как да видя останалите снимки на този Опел в обявата. Трябва да влизам в Мобиле и да го търся, нали...
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Февруари 16, 2017, 15:03:40
Отговор #3177

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Пропуснал съм,Жоро.
Готово,добавих снимки към твоя линк.
Що се отнася до Опела-да,трябва да отидеш в самата обява. От скрийншота няма как да видиш останалите снимки.


Февруари 16, 2017, 15:15:38
Отговор #3178

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Аз говорих по принцип за всеки, който качва да пуска и линк към обявата. В частност твоята с Опела. Не за моята.
Логично е. По-удобно ще е за всички, които искат да я разгледат. А не да се ровят да я търсят. Отнема време и ти минава мерака. Какво пречи и едно копиране на линка, след като си бил в обявата? Нищо работа. Сега аз след теб да ходя да я търся, примерно.
Нека да си улесняваме живота. Нека да не правим нещата по трудния начин.

п.п.
Пропуснал съм,Жоро.
Готово,добавих снимки към твоя линк....

 И сега без да искам, моята обява стана образцова. Нагледен пример за това, което говоря.
Има си и скрийншот, има си и линк. Гледаш си скрийншота, ако те интересуват детайлни снимки, цъкаш линка и си в обявата.
« Последна редакция: Февруари 16, 2017, 15:51:00 от joro-120L »
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Февруари 16, 2017, 18:45:53
Отговор #3179

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Баси късмета ! Извинявайте за израза, но не се сдържах ...
Да си купиш 45 годишна нова кола от магазина . Е тва , ако не е късмет, здраве му кажи !
Предполагам, че вече няколко човека са подпалили гуменетките в бегом към Ботевградско шосе , някои звънят на шефа на София ауто ...