Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1406373 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 09, 2014, 13:58:10
Отговор #1760

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11409654350970291&slink=7fal7q

някой се е опитал да прави мъсъл кар от аскона..... работено е добре, но идеята ....... особено предницата..........
Мъсъл кар с предно предаване - звучи еретично :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 11, 2014, 18:38:11
Отговор #1761

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
Ако тази обява не е измама, направо е върха на сладоледа : http://www.cars.bg/c711408

Септември 11, 2014, 18:42:44
Отговор #1762

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Хммм... цвят сив металик, снимки няма... предполагам sbalkan ще се изкуши да звънне все пак и ще сподели после ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 11, 2014, 18:51:24
Отговор #1763

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
Ами те имат накакъв вариант на металик даже на колегата sbalkan волгата от Варна е от този вариант, но само в този цвят съм виждал, ама може и да имат и сивичко, а дано след малко мисля и аз да звънна ;)

Септември 11, 2014, 23:44:01
Отговор #1764

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
а дано след малко мисля и аз да звънна ;)
нека един да звънне и да пише тук, че така като звъннат 10 човека, продавача си мисли че притежава Панагюрското съкровище.
Иначе ако някой е решил да реставрира М21, а колата която се продава отговаря на описанието, 100% е по-добре  да я вземе тази, отколкото да реставрира стара такава -  хем по-евтино ще излезе, хем без бели коси. :)

Септември 12, 2014, 01:55:17
Отговор #1765

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Оригинални металици никога не е имало при Волга 21, цветове и нюанси -всякакви, щото са работели с различни производители на бои, но металици -не. По отношение на цената - уважавам правото на всеки собственик да продава за колкото си иска, стига да намери някой да плати....но 15000лв.  за кола нереставрирана? Колкото и добре да е съхранявана колата ( ако е вярно, пък и степента на запазеност е силно субективна величина, особено за хора извън нашите кръгове), за съжаление времето си взима своето: всички пластмаси са заминали, голяма част от гумените сУединения и семеринги също - не им личи, но при първите 50км я ще спукаш маркуч, я ще останеш без спирачки. За съжаление оригиналната тапицерия просто прегаря и при експлоатация почва да се къса тук там, повечето смаски се спичат, хрома дори защитен с грес или асфалт с бензин прави множество малки шупли и балончета, ел инсталацията е с голям шанс да е понаръфана от мишоци, под лайсните на вратите много често изгнива ама го разбираш чак като ги свалиш и т.н., и т.н. все неща дето не се виждат на пръв поглед, а последващото им отсраняване коства много пари, време и нерви ( ако те остави на пътя, а ако изчезнат спирачки точно когато пред теб някой се възползва от предимствата на ABS-а си...не ми се мисли) та затова по мое скромно мнение е по-добре да вземеш сравнително позапазена за 4-5000лв и да хвърлиш после 10-15х, но да си направиш пълна антикорозианна защита, нова боя, хром, салон и т.н. За да е оправдана цена от 15х трябва или да е невероятно запазена ( вследствие на правилна консервация, ама аз лично досега у нас не съм виждал такова жУвотно), или Скарлет Йохансон да е загубила дествеността си на задната седалка на БАШ тая Волга ( което също няма как да се е случило, щото аз я свърших тая работа лично в едно бунгало на Китен:).

Септември 12, 2014, 11:27:45
Отговор #1766

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
нека един да звънне и да пише тук
Звъннах на човека, стори ми се много точен. Волгата била на партиен секретар и вторият собственик е продавача в момента, цвета и е сив. По неговите думи колата е много запазена, всички пластмаси са налични и здрави, отдоло на пода имало тук там паднало предпазно покритие, но без ръжди, броните били намазани с асфалт, но единствения по голям минус е, че няма спирачки, помпата се е повредила. Колата е седяла редовно в гараж и не се е изкарвала до сега на паради. Ако някой отиде на оглед нека да сподели или пък направо, ако я купи нека да качи снимки. :)

Септември 12, 2014, 17:10:57
Отговор #1767

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
, или Скарлет Йохансон да е загубила дествеността си на задната седалка на БАШ тая Волга ( което също няма как да се е случило, щото аз я свърших тая работа лично в едно бунгало на Китен:).

Е тука хич не позна, щото аз я свърших преди теб тая нелека задача в Студентската база в Черноморец, тя лично ми каза, че до Китен няма да стигне, щото техните не са и пратили достатъчно пари, та нямаше за билет за рейса ... :P

Септември 12, 2014, 22:51:57
Отговор #1768

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Е тука хич не позна, щото аз я свърших преди теб тая нелека задача в Студентската база в Черноморец, тя лично ми каза, че до Китен няма да стигне, щото техните не са и пратили достатъчно пари, та нямаше за билет за рейса ... :P
Аааа, мръсницата! :) значи цяло лято е обикаляла от Резово до Балчик и се е правила на дествена:) ....и като се сетя как дадох 9,8лв. за кебапчета и алтай...или коп кола ли беше....

Септември 14, 2014, 21:03:21
Отговор #1769

Неактивен matchbox

  • Публикации: 95
На саита на списание автокласика има обяви , ако случаино някои не ги знаят  :winktongue: