Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1405855 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2016, 23:42:15
Отговор #2600

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Готина Toyota, дано бъде оценена.  8))


Ето тука едни АМГ-исти в Перник, където децата се раждат АМГ-исти, минимум /повечето са Брабус-ари де/.  :winktongue:  ...

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11452086391932687&slink=c0k25v

« Последна редакция: Януари 07, 2016, 23:57:57 от Toni only Benz »

Януари 07, 2016, 23:56:17
Отговор #2601

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11452118111988859&slink=c0k0ur

интересно

Еееее........... това вече е правилната Corolla с правилния двигателен мост. >:D >:D >:D
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 08, 2016, 06:18:00
Отговор #2602

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 06:25:00 от Toni only Benz »

Януари 08, 2016, 06:29:18
Отговор #2603

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 06:34:22 от Toni only Benz »

Януари 08, 2016, 06:43:02
Отговор #2604

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 06:49:11 от Toni only Benz »

Януари 08, 2016, 14:57:40
Отговор #2605

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Ще си позволя да се самоцитирам, понеже коментарт ми беше "затрупан" от обяви, а държа да се прочете  O:-) Моля админите за извинение ...

Цитат на: USfan в Януари 07, 2016, 21:06:23

Аз си мислех да не пиша нищо, но като си има гледна точка човек, как да се сдържи да не драсне нещо  :winktongue:

Според това , което прочетох и видях, останах с категорично, но от друга страна и малко разнопосочно становище. Какво имам предвид - като се вгледа човек в биографията на автора , като вникне в стила и постановката на описанието в "книгата" / това всъщност е книга само в материален смисъл, но нищо повече/ ще разбере, че авторът е направил образец на маркетингов модел за лансиране на продукт - било собствения си , като цялостно творение, било като маркиране на брандове и дейност. В този смисъл нещата са се получили - има голям отзвук, човекът се е постарал да създаде медийна основа на "творбата" си - има се предвид по-скоро книгата. Потвърждение на съмненията ми е и организираният коктейл, който Люси спомена преди малко, а аз не го знаех предварително.
Няма как човек да не се оплете в чисто американски по характер търговски трикове, още повече в смисъла на хиперболизиране ( представете си каква кампания щеше да заформи, ако беше реставрирал Шелби  :)) , а не ЗАЗ ) . От друга страна няма как да остане незабелязан един силно подчертаван и катeгорично търсен ефект с прословутото хромиране ( бурен смях ) .

Естествено дразнещо за много хора е да четат и слушат дитирамби за ЗАЗ-ка, паркирана в хола с наредени бели пантофки , но всъщност делото на този човек е достойно за уважение от гледна точка валоризирането на проекта, създаването на романтичен ореол ( същинска глупост )  около предисторията и самата реставрация и най-вече лансирането на собствените усилия по начин, да бъде възприет като достоен !
В момента, в който осъзнах този човек с каква идея и реално с каква цел е започнал проекта и как  е успял да придаде медиен смисъл, си представих как биха стояли истински реставрационни дела, които стоят скромно неразкрити от своите собственици из нашата мила Родина. Част от тях за щастие са добре познати и описани точно тук, в този форум .
Подобен подход всъщност е наистина уместен пример как може всеки един съществен, а и не чак в такава степен, проект, да намери широка трибуна.
Дано съм останал разбран ...

Януари 08, 2016, 16:04:47
Отговор #2606

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 16:07:16 от kaci »

Януари 08, 2016, 16:22:25
Отговор #2607

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
За музея е, дори все още с оригиналните гуми...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 08, 2016, 20:35:23
Отговор #2608

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ще си позволя да се самоцитирам, понеже коментарт ми беше "затрупан" от обяви, а държа да се прочете  O:-) Моля админите за извинение ...

Цитат на: USfan в Януари 07, 2016, 21:06:23

Аз си мислех да не пиша нищо, но като си има гледна точка човек, как да се сдържи да не драсне нещо  :winktongue:

Според това , което прочетох и видях, останах с категорично, но от друга страна и малко разнопосочно становище. Какво имам предвид - като се вгледа човек в биографията на автора , като вникне в стила и постановката на описанието в "книгата" / това всъщност е книга само в материален смисъл, но нищо повече/ ще разбере, че авторът е направил образец на маркетингов модел за лансиране на продукт - било собствения си , като цялостно творение, било като маркиране на брандове и дейност. В този смисъл нещата са се получили - има голям отзвук, човекът се е постарал да създаде медийна основа на "творбата" си - има се предвид по-скоро книгата. Потвърждение на съмненията ми е и организираният коктейл, който Люси спомена преди малко, а аз не го знаех предварително.
Няма как човек да не се оплете в чисто американски по характер търговски трикове, още повече в смисъла на хиперболизиране ( представете си каква кампания щеше да заформи, ако беше реставрирал Шелби  :)) , а не ЗАЗ ) . От друга страна няма как да остане незабелязан един силно подчертаван и катeгорично търсен ефект с прословутото хромиране ( бурен смях ) .

Естествено дразнещо за много хора е да четат и слушат дитирамби за ЗАЗ-ка, паркирана в хола с наредени бели пантофки , но всъщност делото на този човек е достойно за уважение от гледна точка валоризирането на проекта, създаването на романтичен ореол ( същинска глупост )  около предисторията и самата реставрация и най-вече лансирането на собствените усилия по начин, да бъде възприет като достоен !
В момента, в който осъзнах този човек с каква идея и реално с каква цел е започнал проекта и как  е успял да придаде медиен смисъл, си представих как биха стояли истински реставрационни дела, които стоят скромно неразкрити от своите собственици из нашата мила Родина. Част от тях за щастие са добре познати и описани точно тук, в този форум .
Подобен подход всъщност е наистина уместен пример как може всеки един съществен, а и не чак в такава степен, проект, да намери широка трибуна.
Дано съм останал разбран ...

Ха, ами мисля че те разбрах. Всъщност основния акцент на коктейла беше създаване на партия с която собственика да влезе в политиката.
Но особена връзка на тези уж обществено полезни стремежи със ЗАЗ-а или книгата аз не видях.
 
Иначе като активен член на партията щеше да бъде един наш колега ретрофен, на който преди време продадох моята Алфа ГТВ- Атанас от кв. Симеоново /Дон Нучо както му викаме някои от ретроклуба/.
Този Насо, който иначе има много интересни, но запуснати коли, а и вече малко взе да става тра-ла-ла /е, то всички ретро фенове сме малко такива де/, ме замъкна на премиерата на книгата.
Та и след малко разговори се оказа, че собственика търси спонсори и и въобще сподвижници за бъдещата си партийка.
Е, с политиката и партията на Клисарски разбираемо нищо не стана, но маркетинговия подход с помощта на ЗАЗ определено беше налице.

По отн. на коментара на Кранкенщайн- абе Митко, ти настина се размечта във философии и високи идеи.
Облъчил те е нещо изглежда на някоя среща колегата по опортюнизъм и екссъгражданин покрай Канада, на основателя на Лайф Чойс - Майкъл Капустин.
Те двамата /ако разбира се по-младите тук знаят кой е Капустин и въобще какво пиша/,  за мен определено са на една вълна, само че онзи все пак успя да направи действаща пирамида.

Та за ЗАЗ-а, според мен обикновения житейския опит на нас повечето хора подсказва, че нещо априори калпаво, колкото и да го пудриш, никога няма да стане хубаво /или ще стане за кратко време само, и то в уродлив вид/.
Сега, стара и грозна жена, и със и без ботокс и филинг, млада и хубава няма да стане.  O:-)
Е освен в очите на някои по-извратени наблюдатели, хаха.


Но, естетиката настрани, извън опитите за активен маркетинг /явно неуспешни, съдейки по това че Клисарски или там както се казва, не е в парламента станал депутат или министър/, нищо дори малко смислено за мен няма в историята за ЗАЗ-а.
Лично на мен просто цвета на металика ми харесва де, би било хубаво соц. колите едно време да ги имаше и в такива отенъци. 
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 21:04:04 от USfan »

Януари 08, 2016, 21:33:42
Отговор #2609

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
 8))
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 21:35:48 от Toni only Benz »