Автор Тема: Automotive Expo Sofia 2023 15-17 Юни.  (Прочетена 3267 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 15, 2023, 13:53:05
Прочетена 3267 пъти

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
Слагам малко снимки от вчера и ще допълвам темата като(ако) има нови снимки.
Нах добре е обаче, всеки да отдели половин/един час и да разгледа наживо в Експо център.




Юни 15, 2023, 14:32:33
Отговор #1

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Уникални! Евалата :)

Юни 15, 2023, 14:53:34
Отговор #2

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Прекрасни снимки, благодаря ти, че ги споделяш с нас.
Какво е това събитие? :-\

Юни 15, 2023, 17:46:14
Отговор #3

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
Прекрасни снимки, благодаря ти, че ги споделяш с нас.
Какво е това събитие? :-\

В началото беше обявено като изложение за авточасти, консумативи и аксесоари, сервизно оборудване.
В някакъв момент се появи информация, че в една от залите ще се излагат и 30 отбрани автомобила, създавайки събитие в събитието - "Ретро и класически автомобили от ХХ век"
Утре или в Събота ще го посетя официално, че вчера, за малко време бях помощен персонал и не успях да разгледам почти нищо.

Юни 15, 2023, 18:02:38
Отговор #4

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3693
Чакам с нетърпение "втора серия" :)
retrobs.com

Юни 16, 2023, 21:24:16
Отговор #5

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
Чакам с нетърпение "втора серия" :)

 :shy: :shy: :shy:


Юни 16, 2023, 21:32:47
Отговор #6

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3693
Еха! :)
retrobs.com

Юни 16, 2023, 21:38:40
Отговор #7

Неактивен Logrus

  • Публикации: 289
Последната снимка, на Бентли-то, ме кара да искам още сега да запаля към Интер Експо, боята направо изглежда триизмерна  :o .... човек, шапка ти свалям за мерака и качеството на снимките и благодаря за споделянето   :) А и прекрасният бордо Мерц......ееееееех всеки с мечтите си....

Юни 16, 2023, 22:14:30
Отговор #8

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Синйото Торонадо от 1-ва серия изглежда страхотно, и си е прилично рядка кола за България.

При Бентлито с надпис Турбо-Р има несъответствие между радиаторната решетка отпред, и надписа Турбо-Р отзад.
Всички Турбо-Ри, правени между 1987 и 1997 години, и финалната Турбо-РТ версия от 1997-1998 години, имат боядисани в цвета на колата радиаторни решетки.
От друга страна, хромираните рамки на решетката на това дошло от Ролс Спирит/Спър дериват боди, се слагат при Бентли само на базовите версии Мулсейн, и Еight /8/.
Така че или решетката е присаждана някога /уж за по-традиционна визия, или примерно след удар/, или отзад табелката Турбо-Р е присадена.

https://classicsworld.co.uk/guides/bentley-turbo-r-buyers-guide/

https://classicsworld.co.uk/news/road-test-1988-bentley-eight/

https://en.wikipedia.org/wiki/Bentley_Turbo_R

Юни 17, 2023, 12:03:51
Отговор #9

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
Последната снимка, на Бентли-то, ме кара да искам още сега да запаля към Интер Експо, боята направо изглежда триизмерна  :o .... човек, шапка ти свалям за мерака и качеството на снимките и благодаря за споделянето   :) А и прекрасният бордо Мерц......ееееееех всеки с мечтите си....

Радвам се, че снимките са си свършили работата и се надявам, дори и тези, които по различни причини няма да отидат, да добият представа какво е било, а и най важното - да изпитат наслада от видяното.
Бентлито направо ме е срам да го коментирам, а и колкото и да се старая, няма снимка която да предаде коректно усещането когато си около колата!
За SECа ще се съберем доста мечтатели, но въпреки опитите, не успях да му направя снимка, която да ми харесва.
Ще сложа обаче една компромисна  O0