Автор Тема: Идеи за HOT ROD  (Прочетена 27499 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 14, 2015, 00:07:18
Отговор #50

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471










Януари 16, 2015, 21:59:13
Отговор #51

Неактивен AmericanCarGuy

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
Ами не се насочвам да идеално ми аз всъшност съм на 16 почти и просто от малък да знам какво се гледа към тази сфера просто имам голям интерес и искам всичко да си правя аз не да го купувам на готово.

Януари 16, 2015, 22:26:36
Отговор #52

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
От тази тема тук разбирам, че почти всеки има различна представа за хот (рат) род. За такъв малък бюджет...може би най-лесно ще е нещо от сорта на ГАЗ 69/469 със махнати калници и издадени гуми, или просто повече издадени гуми и смъкнато ниско на земята. За мен това е най-лесния и евтин вариант в България. ЗАЗ-чето (макар и само скица), Голфчето и Бавареца мисля също са пример, че ако имаш желание, всичко се постига. Успех на всички, има нужда от повече такива коли!!! :) :)



Януари 16, 2015, 22:59:19
Отговор #53

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Хмм. Интересно!
Не бях търсел снимки на Hot Rod-и от по съвременни автомобили. На някой им отиват. Най интересното е обаче че при тях типичният радиатор  във форма от 20те и 30те вече го няма, а е заменен с предната част на марката. Това е представата за мен за истински Hot Rod. А тук в България има доста коли които само за това стават. Гнилочи, с липси.. пазени от "уно време" на цени безбожни.. сега вече бруталната истина изяла всичко и останало едно изкривено купе с двигател с мишки и много липси, което не си струва да се реставрира. Спасението е това. "Колата" остава на пътя, и хората около нея се забавляват. Ала има и един друг проблем. Тая "кола" няма как да се регистрира и да се движи по родните ни дупки.. :D
0890192949 / 0887192949

Януари 20, 2015, 22:38:48
Отговор #54

Неактивен AmericanCarGuy

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
Това с кабина от зил е много готина идея някой може ли да каже какво шаси и окачване да се вземе от каква кола и някой двигател V8 и нали да не забравим че бюджета не е като в американските серийни филми. :D

Януари 20, 2015, 23:16:50
Отговор #55

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3693
Това с кабина от зил е много готина идея някой може ли да каже какво шаси и окачване да се вземе от каква кола и някой двигател V8 и нали да не забравим че бюджета не е като в американските серийни филми. :D
Шевролет Тахо или Форд Ф 350.
retrobs.com

Януари 21, 2015, 12:54:28
Отговор #56

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Ето доста интересни идеи и  проекти от братушките:

http://www.drive2.ru/r/selfmade/

Както и доста глупос и безвкусица.Но общо взето има какво да се види и понаучи.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 22, 2015, 18:36:47
Отговор #57

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Това с кабина от зил е много готина идея някой може ли да каже какво шаси и окачване да се вземе от каква кола и някой двигател V8 и нали да не забравим че бюджета не е като в американските серийни филми. :D
Докато станеш на 18 има време. Събирай пари и тогава отново ще си пишем. В момента само си чешаме клавиатурите с идеи за Hot Rod-и, но във всяко твое мнение споменаваш за бюджета. Направата на един такъв автомобил не е изобщо по евтина от реставрацията. Тук са ти нужни много части от различни коли за да направиш това, което се целиш. Само V8мака ти ще е торба с пари.. ще е хубаво и едно обслужване да му се направи, може и някакъв ремонт. Все пак няма да ти е приятно да стигнеш на втората пряка и да изтропа. А и за сега няма как да го регистрираш и да го караш по пътищата ни. За след 2 години може да са по различно нещата. За сега това са обстоятелствата.
0890192949 / 0887192949

Януари 24, 2015, 12:36:38
Отговор #58

Неактивен aleksandar.ivanov

  • Публикации: 11
Хмм. Интересно!
Не бях търсел снимки на Hot Rod-и от по съвременни автомобили. На някой им отиват. Най интересното е обаче че при тях типичният радиатор  във форма от 20те и 30те вече го няма, а е заменен с предната част на марката. Това е представата за мен за истински Hot Rod.
Тони, това не са Хотрод а Ратрод... има разлика ;)
Този, който пита е глупав 5 минути, този, който не пита - цял живот.

Април 17, 2015, 23:06:55
Отговор #59

Неактивен perso

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Пича пуснал темата да прочете какво е хотрод, стрийдрод, къстъм и пр.
За хотрод има изисквания щаси, в8, гуми, 1 долар прозорец и пр....