Автор Тема: Софето  (Прочетена 408262 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2013, 14:34:15
Отговор #420

Неактивен TsvetanVR

  • Публикации: 21
Аз също предпочитам някое по-нормално заведенийце, в което да можем да разговаряме нормално. Посочените 2 кръчми наистина са добри, но ако искаш да преядеш и препиеш, за водене на разговор не стават. :)

Хубаво е, че поне за Янгтаймер се класирам с БМВ-то. Наистина, не е кой знае колко мощен двигателя, но работи като часовник, а и наистина не ми е нужен много мощен - за мен на първо място са състоянието на автомобила и цвета/състоянието на купето и салона му. :) Имам си една е36-ца да се правя на "рацер" с нея, като ми прещрака нещо. Тази съм я взел да ми носи наслада при съботно-неделното/ваканционното круузване из/извън страната. :)
А за темата, с удоволствие ще пусна, но като ми остане време тези дни за качествена "баня" и хубава фотосесия. :)

п.п. Поне 230Е W123-ката на баща ми от 1983 година вече се класира за Олдтаймер :)
« Последна редакция: Януари 07, 2013, 14:36:09 от TsvetanVR »

Януари 07, 2013, 16:43:20
Отговор #421

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Темата е обширна, но W123 e 100% Янгтаймер.
БМВто пък е много много на ръба на Янгтаймерите.
Просто доста хора не хвърлят поглед далеч в миналото и изпускат началото на века.

145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 07, 2013, 17:05:34
Отговор #422

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Абе момчета, тая тема не беше ли за кифтетааа с бира, рачии и салати ;) ...к`и 123-ки, к`и баяркиии :)))

Януари 07, 2013, 17:21:10
Отговор #423

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Та на темата, има ли преобладаваща настройка за мястото. Аз в Син сити :) ходя в един испански ресторант -Бодега, много приятно и тихо място, просто е идеален за среща на съмишленици, само че цените не са като на бирария или пицария, а са малко по-високи, ама за един път в месеца, няма да фалираме :) Ааа, има хубави сервитьорки и безплатен паркинг.

Януари 07, 2013, 20:36:52
Отговор #424

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Аз съм пас този път - заплатата ми се отложи /може би/ за след четвъртък... :-\
Вече си припомням "добрите" стари Жан Виденови времена, когато веднага след заплата отивахме с колегите да похарчим половината в близката пицария Трол :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 07, 2013, 20:56:31
Отговор #425

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Та на темата, има ли преобладаваща настройка за мястото. Аз в Син сити :) ходя в един испански ресторант -Бодега, много приятно и тихо място, просто е идеален за среща на съмишленици, само че цените не са като на бирария или пицария, а са малко по-високи, ама за един път в месеца, няма да фалираме :) Ааа, има хубави сервитьорки и безплатен паркинг.

Хех, ти ме убеди покрай сервитйорките.   :))
Ми айде там ако другите са навити.
Ама за това място как се влиза, през главния вход на Син Сити ли, или отстрани някъде, примерно от към булеварда на метрото, има вход?
А там къде ще паркираме, Паркинга дето е до трамвая дето върти, мислиш че там ще има свободни места ли?

Януари 07, 2013, 21:27:24
Отговор #426

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
 :) :) Ааа, Люси, под Син сити ( града на греха), имах предвид Студентски град :)

Януари 08, 2013, 10:23:57
Отговор #427

Неактивен TsvetanVR

  • Публикации: 21
Т'ва е Спин Сити... :) Иначе аз съм навит. :)

Януари 08, 2013, 21:56:55
Отговор #428

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Предлагам да се съберем в Ресторанта на Картинг пистата на Дунев.Утре ще му се обадя да го питам дали е възможно.Ако имате други предложения казвайте.Поздрави ! :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Януари 09, 2013, 11:40:42
Отговор #429

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Предлагам да се съберем в Ресторанта на Картинг пистата на Дунев.Утре ще му се обадя да го питам дали е възможно.Ако имате други предложения казвайте.Поздрави ! :)

Aми то там в тоя ресторант на Пистата, няма ли да ни е много студено?
То е закрит де, ама с някви по-тънки стени беше и бая витрини.  :))
Иначе ако работи и ако има печки духалки, хахах, няма проблеми, аз съм фен там да се видим.  :)
А в колко часа, към 19 или 20 да се видим?