Автор Тема: Софето  (Прочетена 408348 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 15, 2014, 20:04:25
Отговор #720

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Вуйчето ако мине да ме извози идвам и аз :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 17, 2014, 18:24:27
Отговор #721

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Икарахме си много приятно. тоя ресторант е с добър сервиз, ама вярно голяма навилица едвам после излязохме с колите от гората.
Иначе БМВ секцията вчера ни доминираха, итало-американ феновете като мен и Спидър бяхме в леко малцинство. ;D
А Митко, а бе специлабни пздрив на патерица за хубавото субоитие дето очаквате.  :)
Аз нали съм разсеян, забелязах няколко промени чак като тръгнахме да си ходим...))
Та, какво име ще го кръстите, ако не са близнаци де?  :))

Вуйчето ако мине да ме извози идвам и аз :))

Анми, душа, звънни бе, аз Интернет като цяло, и вкл и форума, през тел си не го проверявам.
Така че за нещо бързо и спешно като договорка, не разчитай тук да чета и да пиша, звънкай.

Октомври 17, 2014, 19:49:33
Отговор #722

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Вчера ми бе доста тежък ден и бях твърде уморен привечер, затова не ти звъннах... инак щях да доплувам и аз в дъжда за да подкрепя Баварската секция, макар и под прикритие ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 28, 2014, 14:49:50
Отговор #723

Неактивен power56

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
Здравейте колеги , отдавна се питам дали се събирате както и другите марки , много ще ми е приятно да се видим на някоя сбирчица , да видя красавиците , че отвреме навреме засичам някакви добри екземпляри по софия , но само толкова.Принципно не съм пълноправен член на форума (не притежавам такъв автомобил) , но с един приятел шкодаджия ще ни е приятно да се видим . Ако имате някакви планове споделяйте тук :)

Ноември 28, 2014, 17:49:22
Отговор #724

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ми айде, то вече мина повече от месец, откак не сме се виждали Форума!
Предлагам другия четвъртък, на 2 декември, пак да си направим среща някъде по София.  :)

Ноември 28, 2014, 20:05:20
Отговор #725

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Принципно не съм пълноправен член на форума (не притежавам такъв автомобил) , но с един приятел шкодаджия ще ни е приятно да се видим . Ако имате някакви планове споделяйте тук :)

То тук и ги споделяме,колега  :)
Иначе това,че нямаш ретро-автомобил е поправима грешка.
Все ще ти вкараме някоя полезна глупост в главата  :D :D :D


Предлагам другия четвъртък, на 2 декември, пак да си направим среща някъде по София.  :)
Люси,нещо календара ти се е объркал.  :shy:
Четвъртък е 4-и декември.
Ако е за тогава - ОК.

Ноември 29, 2014, 11:47:51
Отговор #726

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Опс пардон, моя грешка.
Ами ок, хем има симетричност и лесно се помни.  ;D
Знаич на 4-ти четвъртък да си спретнем една среща.
Ами айде за разнообразие и предвид, че вече обиколихме и Симеоновското и Бистришкото шосе /Бистришкото в частта му в Студентски град де :)) /, да си я направим някъде по центъра срещата.

Е дайте идея за някое заведение.
Е примерно там дето имаше закачени разни велосипеди по стените на едни място, ама може ли да се спират коли?

Ноември 29, 2014, 12:01:43
Отговор #727

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
В Зелена зона е тая кръчма, но след 6:30 - 7 pm май това няма значение. Иначе тая част на центъра не е чак толкова натоварена и места се намират.

Приблизителния адрес е ул. Екзарх Йосиф 44
we all have wings, but some of us don't know why

Ноември 29, 2014, 16:02:36
Отговор #728

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Това май е точно зад пожарната на Раковски, не знам как е с паркоместата там вечер. Вуйче, тоя път наистина може да ме вземеш, да не правим патаклама с много коли... пък аз да те черпя 1 лимонада :winktongue:
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 01, 2014, 19:52:13
Отговор #729

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Това май е точно зад пожарната на Раковски, не знам как е с паркоместата там вечер. Вуйче, тоя път наистина може да ме вземеш, да не правим патаклама с много коли... пък аз да те черпя 1 лимонада :winktongue:

Aми най-вероятно няма да идвам от твоята посока, така че не се бой, поразходи си малко колата, да става патаклама, щом след 19 часа ще се виждаме, тя си е отпаднала зоната. Пък и не трябва да те разглезваме чак толкова с екстри, мъжете сме бойци, нали така...  :))
А и за толкова наблизо и по центъра, и на това топло време, и с колело става да се ходи.
Освен и всичко друго, аз лимонада не пия, много захар има.  ;)

Значи какво, остава ли това заведение зад пожарната?
Коя улица и кой номер точно беше?