Автор Тема: Софето  (Прочетена 408383 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 14, 2015, 14:23:52
Отговор #740

Неактивен ustavri

  • Публикации: 11
Понеже съм нов във форума, кога и къде точно ще бъде срещата този четвъртък? Имам голямо желание да дойда да се запознаем.

Януари 14, 2015, 15:01:56
Отговор #741

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
... и надявам се накрая заедно със сметката не размахват и самурайски мечове, че нещо кесията след празниците поизтъня ;)
   
O:-)   Хаха, следновогодишна криза викаш...
Е, тая пицария Браво е определено по-умерена на цени от посл. ресторант дето бяхме.
« Последна редакция: Януари 14, 2015, 15:15:00 от USfan »

Януари 14, 2015, 15:06:36
Отговор #742

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Любопитно е, че от един ъгъл в google maps заведението е Гъливер, а от друг (очевидно снимано по друго време) - Пицария Браво.
Имам няколко ангажимента след работа, но ще се опитам да дойда.

Хм, ами май Браво е пицарията.
Абе точно срещу нея, баш на ъгъла на градинката на екс-Кристал, има един Италиански ресторант /дето е поместен баш в помещението старата сладкарница Кристал/, по мъничък един такъв и бутиков. Та тая пицария е точно по диагонала срещу ресторанта. 
Ами пицарията е с доста големи стъкла витрини на ниво на тротоара, и като се върви по посока на движението по ул. Аксаков, почти веднага след завоя на Аксаков наляво по ул. 6-ти Септември, се намира пак от лявата страна на улицата 6-ти Септември, поместена в партера на някакъв стар сив дълъг блок.

А па баш срещу нея е вече фалиралия театър-ресторант Ла Страда, дето така си седи празен още.
Иначе там наблизо на края на ул. Аксаков е и известния ресторант Мото, ама той напоследък като кухня и като атмосфера малко затъпя, та по добре на Бравото, или каквото е там, да ходим.
« Последна редакция: Януари 14, 2015, 15:19:22 от USfan »

Януари 14, 2015, 15:10:13
Отговор #743

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Понеже съм нов във форума, кога и къде точно ще бъде срещата този четвъртък? Имам голямо желание да дойда да се запознаем.

Ами няма лошо да се видим с нови фенове и да се запознаем, заповядай.  :)
Значи за утре след 19 часа там ще се видим, нали така остава, освен ако другите колеги нещо по късно нямат предвид като час.

« Последна редакция: Януари 14, 2015, 15:15:38 от USfan »

Януари 14, 2015, 16:21:22
Отговор #744

Неактивен ustavri

  • Публикации: 11
Последно се обърках, ресторант Гъливер или Браво, защото това Гъливер не ми изглежда като много библейско.

Януари 14, 2015, 18:05:23
Отговор #745

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Айде и аз ще пробвам да намина, та да станем заедно с новия колега поне двама шкодаджии на масата :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 14, 2015, 20:28:23
Отговор #746

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Последно се обърках, ресторант Гъливер или Браво, защото това Гъливер не ми изглежда като много библейско.

Хха, пардон, нито едното от двете.
Значи Гъливер е всъщност малкия италиански ресторант, който е бившата  сладкарница - Кристал.
А предагам срещата да е срещу него, ресторанта се казва - Спагети Кичън. 
Там е много по-голямо, ще има свободни маси, и пак нали, има италианска насоченост на храната.

Това е бившата пицария- Кривото, за който е ходил там.
Е, какво решаваме, остава ли си това мястото за срещата?  :)
След 19 часа, както и навсякъде по центъра,  синята зона там свършва, и няма проблем с плащане за паркирането.
Ето линк към заведението да го видите.

http://www.virgo.bg/object.php?object_id=247

Януари 14, 2015, 21:19:02
Отговор #747

Неактивен ustavri

  • Публикации: 11
Да разбрахме се, така и аз съм по-съгласен с Китчън. И все пак няма ли да е малко трудно с намирането на свободни места? Все пак нали трябва да ви представя бегачката като нова в клуба.  :P

Януари 14, 2015, 23:06:12
Отговор #748

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Има такава опасност, когато всички живеещи в района се връщат от работа с колите си... затова аз може би ще бъда пехотинец :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 14, 2015, 23:16:10
Отговор #749

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Пълно е с паркинги наоколо, и пред "Радисън", и около "Александър Невски" и пред мавзолея.