Автор Тема: Софето  (Прочетена 408352 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 19, 2015, 02:23:07
Отговор #760

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1013
Хехе, мерси!
Щерката е Даниела.
Найс. Кръстили сте я на мен ;D

Януари 20, 2015, 23:35:33
Отговор #761

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Найс. Кръстили сте я на мен ;D

Ще черпиш като много знаеш  :P
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 26, 2015, 14:51:46
Отговор #762

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Във връзка с готовите дългоочаквани емблеми на форума, предлагам следващия четвъртък (05.03.2015) да направим една среща в новото Хепи в кв. Младост, което дели паркинга си с Била. Говорих с Митко, който най-вероятно ще може да мине от там и да се видим поне за 1-2 часа и ще раздаде от товите емблеми на тези, които му поръчат. Т.е. ще бъде добре да знае колко емблеми да носи.
we all have wings, but some of us don't know why

Февруари 26, 2015, 15:13:58
Отговор #763

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Във връзка с готовите дългоочаквани емблеми на форума, предлагам следващия четвъртък (05.03.2015) да направим една среща в новото Хепи в кв. Младост, което дели паркинга си с Била. Говорих с Митко, който най-вероятно ще може да мине от там и да се видим поне за 1-2 часа и ще раздаде от товите емблеми на тези, които му поръчат. Т.е. ще бъде добре да знае колко емблеми да носи.

Аа, мани го тоя Младост.
То по тая логика на далечни дестинации за повечето от нас, може направо на мотел Ихтиман да си чукнем среща.  :))
Точно в края на работното време между 18-19 часа /оттам минавам понякога, та съм се забивал в тия тапи/, по всичките големи Булеварди в района на Младост са мегазадръствания, покрай строежа на Метрото.
А и по принцип и без тоя забатачен строеж, не е лесно достижим за идване с кола по Ръш-часа и Младост и 1 И младост 2, а и въобще всичките Младости.

Та дайте да измислим някъде по центъра някое място, дето все пак да не сме подвластни толкова на трафика.
Е ако искате, да си чукнем среща в заведението: Парк-бар, дето е на ул. Шипка и ул. Сан Стефано, точно на ъгъла дето свършва Докторската градинка.
След 19 часа там няма синя зона вече, а и покрай градинката може човек по Шипка лесно и да намери място за паркиране.

Освен това, ако там няма места, наблизо пак на ул. Шипка, е пицарията- О.Шипка, дето е много голяма като наличност на места и има яко салони, винаги там ще се се сместим.

А в Руския Културен център наблизо дето е, има готин ресторант, дето може и там да ядем.
Така че с едно паркиране имаме избор на 3 отделни заведения, но много близко едно до друго заведения.

Освен това, собственика на бара, един мой приятел, е голям ретрофен, има цяла купчина Мерцедеси в124-ки, във всякакви конфигурации, така че ще ни се зарадва ако е там.
А и Парк-бара е не само бар, има разнообразна кухня, и може да си ядем готини неща.

« Последна редакция: Февруари 26, 2015, 15:16:05 от USfan »

Февруари 26, 2015, 17:02:13
Отговор #764

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Аз съм навит за Младост, доколкото знам адаша е в 4-та част, а до там се стига лесно по околоМръсното, което в тази дъга вече е разширено и няма тапи. Та щом вече сте се разбрали с него бройте ме и мен, понеже и аз му предложих същото, но той се съмняваше дали ще успее да се освободи заради определено по-важните вечерни ангажименти с бебенцето :) А пък офертата на Люси може да остане и за следващия ивент.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 26, 2015, 17:54:28
Отговор #765

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Люси, ще го кажа по друг начин. Който желае да си получи емблемата лично от Митака, да заповяда следващия четвъртък на посоченото място.
Да проявявим разбиране към него, че не му е до обиколки из столицата.
we all have wings, but some of us don't know why

Февруари 26, 2015, 18:04:39
Отговор #766

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
И аз може да намина до Младост...ще нося плакати за Класик рейсинга...
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 26, 2015, 20:14:17
Отговор #767

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Люси, ще го кажа по друг начин. Който желае да си получи емблемата лично от Митака, да заповяда следващия четвъртък на посоченото място.
Да проявявим разбиране към него, че не му е до обиколки из столицата.

A, ок, вярно бе, прав си, все пак с малко дете не си е лесен графика.  :)
Ми айде тогава с Кранкенщайн може да дойдем заедно нагоре по околвръстното.
Митко, ще ти звънна да се разберем.

Февруари 26, 2015, 22:08:56
Отговор #768

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Да де, ама аз сега видях, че тази Билла май е в Младост 1А... не ги познавам и аз много промените в тия квартали, щото рядко имам път натам. Май е добре да се пусне линк за точното място.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 27, 2015, 15:22:53
Отговор #769

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
we all have wings, but some of us don't know why