Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1231627 пъти)

peter67 и 34 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 22, 2015, 20:46:51
Отговор #2060

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18208
  • Йордан Георгиев



Май 23, 2015, 00:18:58
Отговор #2061

Неактивен 80s dreams

  • Публикации: 46
Един Rover Maestro 700 във Варна. Собственика каза, че от този модел били само два в България. Не знам дали е истина, но все пак това е един добре поддържан екземпляр.

Май 23, 2015, 01:39:42
Отговор #2062

Неактивен simeon40

  • Публикации: 266
Съвсем нормално е да са рядкост  :D Обаче тъй като си в квартала и ще ти кажа, че има съвсем наблизо един друг вече наистина по-интересен автомобил. От последната снимка като завиеш наляво по разделената уличка, след стопа диагонално нагоре на един малък паркинг има една много запазена и изключително гледана Волга 24. Лятото дядото я увива в бял чаршав по прозорците да не изгаря отвътре, а отвън е лимка. Може би най-запазената непипана 24ка която съм виждал.

Май 23, 2015, 09:01:01
Отговор #2063

Неактивен 80s dreams

  • Публикации: 46
Съвсем нормално е да са рядкост  :D Обаче тъй като си в квартала и ще ти кажа, че има съвсем наблизо един друг вече наистина по-интересен автомобил. От последната снимка като завиеш наляво по разделената уличка, след стопа диагонално нагоре на един малък паркинг има една много запазена и изключително гледана Волга 24. Лятото дядото я увива в бял чаршав по прозорците да не изгаря отвътре, а отвън е лимка. Може би най-запазената непипана 24ка която съм виждал.

Колега днес няма да мога, защото ще ходя на бала си, но другата седмица ще мина и ще я видя. Аз в този квартал не съм обикалял много.

Май 23, 2015, 22:50:02
Отговор #2064

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
... и зад тях един паметник на чешки джет Л29 Делфин - явно ги има в доста наши села, щото съм виждал /дори съм си снимал шкодата до него/ и в едно село някъде между Български извор и пещерата Съева дупка
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 24, 2015, 01:24:54
Отговор #2065

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18208
  • Йордан Георгиев
Един Голф ,един Корсаж ,една Лада и един самальот в едно село до Търново...



Селото по скоро е павликенско ;)
Иначе не знам коя от трите изброени коли те впечатли толкова, че да я снимаш и то така лаконично ... в движение  ::)

Май 24, 2015, 19:38:32
Отговор #2066

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
... щото съм виждал /дори съм си снимал шкодата до него/ и в едно село някъде между Български извор и пещерата Съева дупка

Давай снимките  8))


Иначе не знам коя от трите изброени коли те впечатли толкова, че да я снимаш и то така лаконично ... в движение  ::)

Ами в движение - то аз видях самолетчето де и чак после като разгледах снимката видях и колите.  :))

И все пак ,не всеки ден виждаме по улиците такива хвърчащи ...  :D

Май 24, 2015, 23:59:08
Отговор #2067

Неактивен ilirobus

  • Публикации: 19
Втория такъв Маестро е в моето село в едни треви ако някой иска да ги има двата такива да казва  :D

Май 25, 2015, 18:59:18
Отговор #2068

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18208
  • Йордан Георгиев
Втория такъв Маестро е в моето село в едни треви ако някой иска да ги има двата такива да казва  :D

уауу и ще си горд собственик на една от най-редките коли в България ....  ::)
а мен защо ме съмнява, че не са само два ... очаквам до няколко дни още някой да се обади, че еди къде си имало такава "баница"

Май 25, 2015, 23:00:20
Отговор #2069

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Давай снимките  8))
Снимката ми със самолета е само една и с много ниско качество /от първия ми дигитален апарат 1.3 Мпикс./ на връщане от импровизирана среща преди 10 г в с. Рибарица на приятелска компания ретро ентусиасти... така че всяка прилика с тук присъстващи лица и автомобили на другите 2 снимки НЕ е случайна ;)






Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.