Автомобили > Японски автомобили

Honda CRX ED9

<< < (2/2)

ango:
Да,наистина доста работа свърших по колата,но има още много,според мен.Мисля да я пребоядисам в черно,но не мат или подобие-оригиналния черен цвят.Вчера я вдигах да правя генерацията и доста неприятни ръжди забелязах в задната част :( За сега ми е ежедневка-Ланчиата е в процес на изграждане :o :D :D :D :D, Тойотите и дума да не става за ежедневно ползване :)Иначе доста приятно ускорение има,с лекота наказва разни нови бързи дизелчета,бензинки 8)) :D Голям кеф доставя при шофиране,пружини и амортесиори Кони,жълтото(да отбележа като още нещо не оригинално,така я взех) и залепва за пътя,се едно картинг :D :D :D А двигателя не е отварян,само реглаж клапани му правих :)

DMC:
Все повече започвам да искам да се срещнем :) Сериозно аудио се монтирал, поздравления! Би ми било интересно да чуя. Въпреки, че най-любопитно ми е да се повозя на CRX. Чувал съм, че бягали повече от 205 GTI  C:-)  Хайде ела на следващата сбирка, колега? Поздравления за автомобила!

ango:
Ами незнам дали бяга повече от 205 гти,може да проверим :D интересно ми е!Когато имаш възможност заповядай-преди разклона за Божурище ,в ляво,в сградата на ТМ 2,отзад,тук са и Тойотите,всъщност който иска да идва,да се запознаем,да ги разгледа,та пием по бира..... :)А кога ще е следващата среща,че нещо се не съм разбрал ??? :-X :D :D

USfan:
Хе, същия волан на Спортлайн /ама без 3-те шлици, и моя е полиран алуминий, не черен като твоя/, го имам в стария ми Мустанг, модел 1987 година.
Ама волана ми е слаган някога през 90-те.

Поздравления за колата, време е да почнат тези ЦРХ-си да излизат вече извън ръцете на Бой-рейсърите.
На следлифтовата версия като твоя, винаги ме е кефело стъклото позачупеното на задния хеч.
Малко като на Ламбо Еспада. :)

А пък през 80-те, още 1-я модел ЦРХ, беше колата която лансира излизането на люка на покрива навън при отваряне.
Няколко години преди Калибрата още.

ango:

--- Цитат на: USfan в Януари 06, 2012, 11:52:33 ---

Поздравления за колата, време е да почнат тези ЦРХ-си да излизат вече извън ръцете на Бой-рейсърите.


--- Край на цитат ---
Даа,време е да се разбере че заради такива коли като тази,разни бързи гоуфове(нищто против Голф)и тем подобни стават много големи бели :-\Културата ни на каране е под всякаква критика :-X Повечето фикс идея е коне и коне-ама спирачки-малко хора се осъзнават!Та вапросната има такав проблем-добре тръгва,ама спиране не особено ефективно-то за това и почти няма такава хонда без удар отпред :-[ А иначе с това воланче е много приятна за каране,отива и,поне според мен,заради габаритите :) :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия