Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 943399 пъти)

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

Юни 16, 2012, 13:20:12
Отговор #330

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Виждъл съм и двете машини обаче само на снимки за съжаление, ако има някой от Бургас трябва да знае повече :)
Classic Cars

Юни 16, 2012, 21:34:40
Отговор #331

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Като се замисля направо се удивявам колко Линкълни Маркове се навъдиха в България - говоря по конкретно за Марк 4-ки и 5-ци. Сигурно са към 10 вече. То е разбираемо. Не са скъпи на запад, но са красиви и впечатляващи коли.

Юни 17, 2012, 13:22:22
Отговор #332

Неактивен USfan

  • Публикации: 10858
Като се замисля направо се удивявам колко Линкълни Маркове се навъдиха в България - говоря по конкретно за Марк 4-ки и 5-ци. Сигурно са към 10 вече. То е разбираемо. Не са скъпи на запад, но са красиви и впечатляващи коли.

Оо, на мен 4-ката ми е по-красива, поради заоблените малки странични свалящи джамчета.
За Бургас и морето-   :) ами колега, ако случайно помниш точно Дипломатическия и номер на УС консулския Мк4, като цифри и букви, и ги постнеш тук, може да се опит някой път като ходя до КАТ, да се пробвам да им изкопча инфо дали е отрегистрирана или пререгуситриран сега актуално още в БГ тази кола.  :)
Ти ДТ, С, СС или ТС, всичките на червен фон, примерно имаш предвид че е била?

Юни 17, 2012, 20:20:04
Отговор #333

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
вВ момента не безизвестния ОЛДСМОБИЛ (които е единствен в БГ.) предполагам , се намира в Благоевград ,но лошата новина е ЧЕ ще се изнася за шбеицария ,купил го е някакъв българин който търгува с коли и ще го продава там :-\

Юни 17, 2012, 20:21:51
Отговор #334

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
вВ момента не безизвестния ОЛДСМОБИЛ (които е единствен в БГ.) предполагам , се намира в Благоевград ,но лошата новина е ЧЕ ще се изнася за шбеицария ,купил го е някакъв българин който търгува с коли и ще го продава там :-\
................

Юни 18, 2012, 13:42:07
Отговор #335

Неактивен YoungtimerE30

  • Публикации: 33
Люси,говоря за Towncar-а,че е бил към консулството или поне така си спомням...като се замисля може и да се лъжа,защото по спомени май беше със сините временно пребиваващи номера..ХХ на син фон !

Юни 19, 2012, 09:25:11
Отговор #336

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Люси има и Марк 5-ци с кръгли стъкълца ;)
А за Олдсмобила съм изненадан, че ще го изнасят ???
Докато не изчезне наистина направо няма до повярвам.
По важното е друго честито на продавачите ;) Да видим сега какво ново ще си купят
Поздрави

Юни 19, 2012, 17:50:58
Отговор #337

Неактивен USfan

  • Публикации: 10858
Хм, мимоза Таун кара дизеляка да е бил точно тази кола, много се съмнявам.  :)
Поне през средата на 80-те, както писах, беше на бели служебни номера и домуваше в гаража на резиденция Евскиноград.
А след 1988-89 вече беше на жълти софийски номера по София.

Люси има и Марк 5-ци с кръгли стъкълца ;)
А за Олдсмобила съм изненадан, че ще го изнасят ???
Докато не изчезне наистина направо няма до повярвам.
По важното е друго честито на продавачите ;)
Да видим сега какво ново ще си купят
Поздрави

Хех, Пешо, ама не ме четеш внимателно!  ;)
Нямам предвид Опера прозорците малките, а СВАЛЯЩИТЕ се странични малки задни стъкълца.
Тия дето са допряни до джамовете на вратите.
Е тия джамци в задния им ръб са заоблени.  ;D
А при Мк 5 и 6 са с остра триъгълна форма.

Юни 20, 2012, 00:02:44
Отговор #338

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
днес ме заведоха да видя легендарния КАДИЛАК които се намира тук в благоевград и не е ваден от гаража от около 20тина години,КАДИЛЛАКА е елдорадо 1962-63-сив на цвят купето и салона бяха в завидно добро състояние за разлика от двигателя който е  :D волгов,не заштото е бил блокирал или нещо подобно а защото собственика му го е продал преди много години някъде по морето за да го монтират на нещо като лодка-катер двигателя е бил 7,3 куб.
не можах да направа никакви снимки на колата въпреки че се бях подготвил, тъй като собственика си беше пълен чешит, дори едвам го склонихме да отвори гаража ,вярно доста приказвахме за колите и му разказвах за нашите форуми а той с голям интерес слушаше и не може да осмисли каква комуникация е интернет и че в днешни дни може да намери двигател за автомобил от 62ра
гледаше двигателя на моя понтиак който е 6-так и казваше ей такъв двигател искал да сложил на КАДИЛЛАКА :D >:(.............едва ли ще мога да отида да го вида втори път но клата изглеждаше много добре запазена ето и ориентиращи снимки............



Юни 20, 2012, 00:24:06
Отговор #339

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Красота!!!
Искал да му слага като твоя на Птицата а хахахха :)
Не знаех че си имаме такова съкровище в БГ браво на чичкото  C:-)
Classic Cars