Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 923356 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 14, 2017, 00:12:56
Отговор #2430

Неактивен atanasz

  • Публикации: 10
да познаваме я колата ...ти си нов собственик така ли?
 ако питаш мен не се вкарвай в сериозни реставрации като пълно разглабяне ,просто и сложи един американски осем цилиндров мотор леко освежаване и си ти ....ако ще правиш странично стъкло питай тук в темата направи я технически да е в изправност и се радвай на американската мечта  O0
   

колата беше на баща ми , но сега вече е моя
а за стъклото кой точно трябва да питам  защото и предното е за смяна (спукано е)

Февруари 14, 2017, 00:21:51
Отговор #2431

Неактивен fifobradata

  • Публикации: 324
Вижда се ясно,че китЪт НЕ "прави чудеса" ;D
Даааа...за съжаление не е нито първата, няма да е и последната "реставрирана" по този начин кола. Не знам защо всеки(е, не точно ;)) се хваща първо с боята - колкото по-скъпа и ефектна, толкова по-добре, после джантите и накрая музиката и 'Аре, готово...

Февруари 14, 2017, 14:26:03
Отговор #2432

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
   

колата беше на баща ми , но сега вече е моя
а за стъклото кой точно трябва да питам  защото и предното е за смяна (спукано е)
BGG е фирмата (виж в нета)
има и друга добра фирма в софия при гробищата но това софиянци да те ориентират как се казва фирмата и съответно да им намериш телефоните за да направиш запитване как могат да станат нещата

Февруари 14, 2017, 14:52:00
Отговор #2433

Неактивен atanasz

  • Публикации: 10
BGG е фирмата (виж в нета)
има и друга добра фирма в софия при гробищата но това софиянци да те ориентират как се казва фирмата и съответно да им намериш телефоните за да направиш запитване как могат да станат нещата


благодаря много за информацията. дано някой  който знае името на фирмата в софия да пише ще съм му много благодарен.

Февруари 14, 2017, 16:06:33
Отговор #2434

Неактивен fifobradata

  • Публикации: 324
Ето я фирмата "в" София - http://autoglass-bg.com/
Както Иво по-горе писа, те правят калъпи и произвеждат автостъкла всякакви. В Орландовци не знам фирма за производство на стъкла - там има голям склад и магазин на автостъкла Кобра, както и Клер Д, които правят всякакви други стъкла, стъклопакети и т.н., ама друга фирма да правят стъкла за коли...
Още не съм си правил стъкла в посочената фирма в Нови Искър, но съм виждал тяхна изработка - чудесно качество. За съжаление, колата трябва да им се закара и да стои при тях около седмица и примерно, челно стъкло е от порядъка на 500-600 лв....

Февруари 14, 2017, 16:24:08
Отговор #2435

Неактивен atanasz

  • Публикации: 10
Ето я фирмата "в" София - http://autoglass-bg.com/
Както Иво по-горе писа, те правят калъпи и произвеждат автостъкла всякакви. В Орландовци не знам фирма за производство на стъкла - там има голям склад и магазин на автостъкла Кобра, както и Клер Д, които правят всякакви други стъкла, стъклопакети и т.н., ама друга фирма да правят стъкла за коли...
Още не съм си правил стъкла в посочената фирма в Нови Искър, но съм виждал тяхна изработка - чудесно качество. За съжаление, колата трябва да им се закара и да стои при тях около седмица и примерно, челно стъкло е от порядъка на 500-600 лв....


благодаря много. Обадих им се около 430 лв излиза предното стъкло без монтажа а с монтажа още 40 лв, а за страничното стъкло не знаят дали могат да го направят, казаха да им закарам колата на място и тогава ще ми дадът отговор.

Февруари 14, 2017, 21:40:00
Отговор #2436

Неактивен turbotobg

  • Публикации: 174
Фирмата в Орландовци - http://www.uni-glass.net/contact

Март 03, 2017, 18:56:34
Отговор #2437

Неактивен agutti

  • Публикации: 18
В Ловеч



Март 06, 2017, 12:58:28
Отговор #2438

Неактивен fokke

  • Публикации: 1067
    • fokkerc.com
преди малко кв Левски


Март 06, 2017, 19:57:27
Отговор #2439

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Последната при кабриоверсиите моделна година ѕа Елдорадо с предно предаване.  :)