Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 923910 пъти)

0 Потребители и 20 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 18, 2017, 20:16:48
Отговор #2570

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Люси ,това повитото без фаровете беше в двор на самия бул. Европа след Орион , посока околовръстното в ляво до едни стъклари. Беше обвита в храсталаци лятото като я видях. Сега двора е изчистен и е автокъща или паркинг, явно отскоро. Тук на снимката вече са я преместили. Сигурно е по Люлин или Модерното някъде.

Аа, прав си, сега се сетих, те и пускаха дълго време обява на тая червена Дайтона от Лиулин на части, че не можела нещо да се прехвърля.
Дано да не я нарежат скоро за скрап, че ранните версии с 4-те фара са по редки у нас.

Октомври 18, 2017, 20:44:04
Отговор #2571

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Тази я местя от дрга тема

Октомври 19, 2017, 00:49:41
Отговор #2572

Неактивен photo

  • Публикации: 207


За това малко повече информация има ли?

Октомври 20, 2017, 20:05:42
Отговор #2573

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639

Октомври 20, 2017, 23:05:57
Отговор #2574

Неактивен W198SK

  • Публикации: 51
Здравейте имам нужда от вашата помощ, търся начин за връзка със собственика на варненската импала, която изкараха на автопоход "Есен".
Имам интерес да наема колата за събитие другия месец, но за съжаление на снимките които съм направил телефонния номер на табелата не се вижда  :-\ . Моля ако някой може да ме свърже със собственика или има снимка на която се вижда телефонът да пише тук или на ЛС.
 Благодаря предварително!

П.П. Извинявам се че правя поста в тази тема просто не намирам за нужно да се създава цяла тема в раздела за колите под наем, все пак ако има проблем ще преместя поста  :)

Октомври 21, 2017, 17:06:02
Отговор #2575

Неактивен carlito

  • Публикации: 419
За това малко повече информация има ли?
Mммм дам . На човек притежаващ още няколко американски класики. Ама нека той сам се похвали :)

Октомври 21, 2017, 23:38:37
Отговор #2576

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Иелоу Стингреи Вета С3 с ранните хром-брони е на един колега голиам УС фен.
Днеска се поджитках на него, доиде на парада в Банкиа.
Колата е много оригинална, с фабричниа Хаи Компрешан 350 цид. мотор с 4 камерен карб.
С ориг флаи иелоу жалт отенак, пребоидисван е само веднаж по ориг. цветова гама.
А като циало е с абс ориг.салон и механика, и перфектно нераждиво шаси.

Ште се продава, тиа дни ште мислим сас собственика каква народна цена да му иска.
Е, народна е леко ефимерно,понеже както се вижда, колата има основно големи плусове- ориг. е Стингреи версиа, с редкиа в С3 Вет климатик на Фрижидеир, редак цвиат, ориг. кабрио боди, от годините на хром броните на с3, и е с ориг. хром 15 цола рали тип джанти.
Е има и два малки минуса само, че е с малак блок мотор, и автомат.

Но на махнаджиите като мен, :)) успех в тарсенето на кабрио версиа с голем блок, че и с 4 стик скорости. Това  ште е син Мавриции С3, ама и на цена такав биг блок плус стик, нема да е народен, ами ште е Шератон направо.  ;)

Здравейте имам нужда от вашата помощ, търся начин за връзка със собственика на варненската импала, която изкараха на автопоход "Есен".
Имам интерес да наема колата за събитие другия месец, но за съжаление на снимките които съм направил телефонния номер на табелата не се вижда  :-\ . Моля ако някой може да ме свърже със собственика или има снимка на която се вижда телефонът да пише тук или на ЛС.
 Благодаря предварително!

П.П. Извинявам се че правя поста в тази тема просто не намирам за нужно да се създава цяла тема в раздела за колите под наем, все пак ако има проблем ще преместя поста  :)

Колега, пиши на колегата Петер1978, тои маи поснава собственика на 1960 Импалата.

Октомври 22, 2017, 20:53:32
Отговор #2577

Неактивен cepgap

  • Публикации: 220


този Курвет май е на Серхат нали? Днес видях да го кара по Ръковска :)

Октомври 22, 2017, 23:52:56
Отговор #2578

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Aха, да. Тук чака на КАТ на каналите предполагам, като гледам опашката коли.
Иначе на Банкиа вече доиде на БГ номера.
Ето го на Парада.



Октомври 23, 2017, 09:42:17
Отговор #2579

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Здравейте имам нужда от вашата помощ, търся начин за връзка със собственика на варненската импала, която изкараха на автопоход "Есен".
Имам интерес да наема колата за събитие другия месец, но за съжаление на снимките които съм направил телефонния номер на табелата не се вижда  :-\ . Моля ако някой може да ме свърже със собственика или има снимка на която се вижда телефонът да пише тук или на ЛС.
 Благодаря предварително!

П.П. Извинявам се че правя поста в тази тема просто не намирам за нужно да се създава цяла тема в раздела за колите под наем, все пак ако има проблем ще преместя поста  :)

Колега имаш лично съобщение с контактите