Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 923820 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 27, 2015, 02:05:38
Отговор #1920

Неактивен fifobradata

  • Публикации: 324
Ами то Камарото е само 1 - зеленото
Ха-ха-ха! Как само обърках първата снимка на Чаленджъра с Камаро! И все пак - някакви данни за двигателя на това "1" Камаро? ;)

Септември 03, 2015, 03:12:48
Отговор #1921

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
Простете за оффтопика: влизаш в Поморие стигаш до заведение: Бирария Стефани. Само да пуснеш слух че търсиш интересна ретро кола, много бързо (поне при мен бе така) се появяват един чичка и една лелка, които ти намират нужната информация. Така бях стигал до Рекорд като моя, обаче вече не е между живите -циганите го бяха обработили. От тях знам, че в близост до село Бата има червено Рено Алпин с черни номера. Не съм ходил на море от 1 година, а тях не съм ги виждал от 2 .... Опитайте си късмета....

Септември 07, 2015, 22:04:18
Отговор #1922

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ето един кадилак които стои пред замъка в село равадиново (бургаско)




Септември 07, 2015, 22:17:23
Отговор #1923

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ще сложа и тук снимки на някои от новите коли които се появиха на последните ретро паради
ХА сега пък не мога да кача снимки

Септември 10, 2015, 22:10:46
Отговор #1924

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
исках да дублирам 2-3 снимки от др.тема за да си стоят тук но сигурно качвачката разпознава че в форума има снимки с същите номера и не позволява да се качат ....но както и да е .......
....ето и един шевел по улиците на софия

Септември 11, 2015, 12:16:36
Отговор #1925

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
Малко оффтопик от мен: За Шевела разбрах на една автомивка и че във facebook-а ако се напише: Аутохел <= така, ще му излезе и историята и мястото на което е правен.

Септември 11, 2015, 12:36:37
Отговор #1926

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
На светофара в Драгичево, идваше от ДелтаХил, немаше как да го снимам по-добре щот там си е трафик ...


Септември 11, 2015, 14:16:42
Отговор #1927

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ще го видим това. Мерси!
Не само това ами дори и при правилно позиционирани хоризонтално снимки при качването им във форума се обръщат доста бройки от тях или по принцип поне някои- вертикално.  >:D
Справка- моята тема с брошурите за продаване.

Септември 11, 2015, 14:40:30
Отговор #1928

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
На светофара в Драгичево, идваше от ДелтаХил, немаше как да го снимам по-добре щот там си е трафик ...



Не знам защо, но ми струва че нещо много почнахме да се обясняваме за качеството на снимките и затова защо не сме успели да направим по-добри или не сме обяснили с точни координати къде какво се намира. Някой колеги се изживяват като главни редактори и коректори, особено в някой други теми свързани с публикуване на снимки или загадки. Има си модератори и администратори, които могат да правят корекции и забележки. Не искам да си представя какво ще стане, ако всеки почне да поучава, особено ако се чувства родител на дадена тема във форума.
Мисля си, че този форум е един от най-свободните и либерални, посещаван и следен от много хора. Това е и причината лично аз, да чета и пиша основно, да не кажа само, тук. Без да се обижда някой, но когато не желая да чета постове от две страници, не ги чета, когато ми се струва станно да пишеш лични местоимения с главна буква, не смятам за необходимо да питам защо, когато видя нескопосана снимка, не питам защо не си я пазите са собствена употреба, а ме карата да я гледам и аз, когато Дидо ми изтрие някой според него некоректен коментар не питам каква е причината. Всеки е направил това което е преценил, всеки е свободен да чете или не, да пише или не. Нека да уважаваме това което правят другите, независимо дали ни допада.
Бъдете здрави.

Септември 15, 2015, 22:52:56
Отговор #1929

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
а ето и снимки на шевела които свалих от фейсбук страницата на АУТОХЕЛ .......това е плевенския шевел които казаха че са го продали в чужбина и най вероятно го е купил чужденец и затова е с тези номера ......но колата е реставрирана тук в БГ.......по интересното е дали тази кола ще остана и завбъдеще тук