Общи форуми > Общи приказки

Търся / Издирвам

<< < (2/36) > >>

30e:
Има един такъв слонова кост във Волуяк, но като гледам снимките е с нови табли...



krankenstein:
Този е от 60-те, а моделъл от 52 г е съсем различен по-скоро предвоенен дизайн:

Помня я точно тази бежовата кола - караше я един старец, но съм я виждал за последно преди 10-тина години мисля беше на рали Розова долина и съм го запомнил, понеже по пътя купето на опела се скърши по средата и май човека имаше някакви роднини в Казанлък, та го прибраха да го оправят някъде там.

п.п. довечера ще прегледам най-старите броеве на Автокласиката - имам ги всички, понеже онова време аз го подготвях за печат това списание.

rsk:

--- Цитат на: krankenstein в Октомври 04, 2011, 12:07:11 ---... и съм го запомнил, понеже по пътя купето на опела се скърши по средата и май човека имаше някакви роднини в Казанлък, та го прибраха да го оправят някъде там.
--- Край на цитат ---

Ха, това обяснява защо на снимката от обявата в списанието колата изглеждаше като пречупена в средата, малко като натисната отгоре...

rsk:
Ето я обявата - списание "Автокласика"; бр. 26 - октомври 2006-та година:



krankenstein:
Силно се съмнявам да е още актуална, както и телефона, но междувременно се сетих, че същия Капитен, обаче черен имаше и Кирил Иванков от с. Поповяне. Дали все още го има и за продан ли е предполагам може да провери колегата booger, с когото доколкото разбрах са близки приятели.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия