Анонси > За форума Classiccar-bg.com

Продава/купува-правила?

<< < (2/7) > >>

немо:
Един съвет/предложение от мен:оставете опция за up-ване през определен период....  O:-)

admin:

--- Цитат на: немо в Октомври 21, 2011, 20:52:39 ---Един съвет/предложение от мен:оставете опция за up-ване през определен период....  O:-)

--- Край на цитат ---
Защо?

немо:
Защото неактивните теми не се изтриват,а само се заключват.Това би било О.К.,ако е разрешено Up-ване,по тови начин заключените теми по естествен път ще бъдат изтикани надолу,и няма да затапват активните.

Освен това най-ценна е позицията на 1-ва страница  ;) е,не е ли по-справедливо всеки публикувал обява да има право през определен период да си изтегли обявата на 1-ва страница?

admin:
Със или без up-ването, заключените теми няма как да попречат на отключените (тоест все още валидните). Moжем да помислим примерно да ги заключваме и преместваме във под-форум: "приключени сделки" примерно за да не се пречкат и да избутват допълнително по-старите но все още активни. Нека колегите кажат какво мислят също но за мен е излишно тъй като една заключена тема съвсем естествено ще си отиде назад в забвение.

Иначе някак си не ми се струва честно. Да приемем че продаваш нещо за което на никой не му пука - или е твърде скъпо или просто на никой не му трябва...

веднага възниква въпроса - виновни ли са всички останали че им избутваш темите с 1 позиция назад поради това че за твоите продукти няма търсене? И какво става ако всички почнат така да правят. Засега не е проблем тъй като няма голямо текучество при обявите, но ако след време живот и здраве това се промени какво правим?

Teodor:
В други форуми има правило например ъпването да става само с намаление 5% на цената. /разбира се, процентът може да е и друг/. Колкото пъти искаш - ок, темата Ъп, но цената - надолу.  Тази ситема също не е лишена от логика и смисъл. Друг въпрос е дали е подходяща за тук, тъй като при нас нещата са с доста по-малко търсене, въпрос на шанс е да се появи човек с точно такава кола и да му трябват точно тези части.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия