Автомобили > Японски автомобили

Mitsubishi Starion 2.0 8V TURBO - 1982

(1/5) > >>

ivailo76:
Паркирайте тук своите Mitsubishi Starion / Conquest

ivailo76:
1982 Mitsubishi Starion RWD
2.0 8V turbo
0-100 7.35 sec.
400m 15.65 sec @ 6.5 psi

Още инфо:
Моно инжекция с два инжектора (2х550 cc), първата година -1982 са без интеркулер (както и моята), всички модели са със задно предаване,4 дискови спирачки,газови амортисьори,5-скоростна ръчна кутия (има и с автоматична). Мощността варира от 170 до 200 кс. за 2.0 L. и 155 кс. за 2.6 L. Заводското налягане на турбината е около 0,6-0,7 бара.

dido1903:
Колега,добре дошъл във форума!
Променил съм ти заглавието на темата за конкретния модел -  Starion.
Ако някой има Conquest ,нека сам да си пусне такава тема.

Имаш много готина машина!
Разкажи ни нещо повече за нея ,ако нее тайна???

Успех ти желая във форума!

USfan:
Много хубава кола, сас ѕдраве да иа караш и паѕиш. :)
В Софиа допреди години имаше поне 2 Стариона. :-\
Единиа беше биал, с тесни калници, но с готини спицови јанти тип ББС.
А другиа беше цервен от по новите, с иѕтумбените калници.

ivailo76:
Благодаря,трябва да я пазя да ! А в СОфия белия Старион го знам - обменяхме някои части със собственика.Той е 2.0 л. тесните калници. А за червения с широките калници само съм чувал но мисля че дори един път се разминах с него до НДК (не бях със Стариона тогава) - като видях предницата точно Старион си беше обаче като мина и погледнах назад ми се видя задница на Еклипс ! И до ден днешен не мога да разбера какво беше  :) Познавам виртуално и още един Старион червен с тесните калници - дори се продаваше мисля .От СОфия беше.Изгодно беше но искам да имам една и с широките калници.
Но както и да е важното е тука да можем да се съберем колкото може повече Стариони. Поне 4-5 ако има ще е успех.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия