Автомобили > Японски автомобили

Mitsubishi Starion 2.0 8V TURBO - 1982

<< < (2/5) > >>

vessomitkov:
На всичко от горе и двата бяха от Надежда2. Паркираха ги през два блока един от друг  ;). Не съм ги виждал от година и нещо обаче  :-\ . Белия не се караше, висеше си на едно място , местеха го от време на време, червения си се караше. С широките калници червения изглежда супер, въпреки че белия доста ми харесва също. Дано да са прибрани някъде. На 200м. от тях имаше и един бял Опел Монца в двора на читалище (не му знам името), но и той изчезна  :(

Martillius:
Добре дошъл и от мен и поздравления за яката бегачка. Желая ти повече км на скорост и по-малко часове под нея.

didotooo:
Здравей ! Аз съм дидо от мицу форума  :D Радвам се ,че се присъедини! Колата е една от японските легенди на 80_десетте ... Когато правиш нещо по нея пускай снимки ще е интересно! И да те помоля когато имаш възможност пусни снимки от интериора и мотора ;) Поздрави!

пп.Ето нещо интересно по темата :

http://www.tradecarview.com/used_car/japan%20car/mitsubishi/starion/7474297/

ivailo76:
Здравей колега вече и аз съм тук! Да задължително ще пусна още снимки скоро. А и се надявам още Стариони да се включат тука - знам че има !

ivailo76:

--- Цитат на: Martillius в Декември 12, 2011, 22:45:23 ---Добре дошъл и от мен и поздравления за яката бегачка. Желая ти повече км на скорост и по-малко часове под нея.

--- Край на цитат ---

Благодаря за пожеланията! Ами в интерес на истината бих казал че и ровичкането по колата  е също забавно и интересно. Със сигурност ако не ми се налагаше да трябва да ходя на работа голяма част от деня щях да бъда и под и над и около колата :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия