Автор Тема: Немските автомобили на USfan  (Прочетена 73356 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 20, 2022, 12:00:55
Отговор #190

Активен USfan

• Публикации: 9801
А ето и официалните от САРК снимки на В4 Купето ми, на едно В4 Кабрио същия цвят, и на по-новата 928-ца на Бурян /пъхам я и нея тук, да не поствам само 1 снимка в неговата тема/ от Есенния им Ретросалон в София, който беше сега на 17 септември.

Септември 23, 2022, 08:18:58
Отговор #191

Неактивен caro

• Публикации: 73
Много красив цвят - пиша за Coupe-то  - май с АСЕ мотор беше. И моля те оправи левия мигач ,че "зяпа".

Септември 23, 2022, 19:16:26
Отговор #192

Активен USfan

• Публикации: 9801
Много красив цвят - пиша за Coupe-то  - май с АСЕ мотор беше. И моля те оправи левия мигач ,че "зяпа".

А, благодаря  :) , да този винен цвят на Ауди е много як.
Специално онзи кабриолет до мен уж и той е същия бордо цвят с име- Циклам Рот Перл металик, като купето, ама неговия седи леко по-светло от моя.
Собственика на кабриото каза, че може да е по-светъл, понеже го е пребоядисвал и после е покрил боята с керамично покритие, и заради керамиката неговия повече светлее.

Иначе да, Купето е с 16в мотора.

Ами мигача леко виси, понеже тоя левия след едно счупване го смених с мой резервен от стария ми 90 седан, а той има лека разлика във височината с 2-3 мм от спрямо мигачите на Купе и кабрио, затова леко виси.
От над 10 години се каня да го сменя, ама на...

Септември 23, 2022, 22:24:52
Отговор #193

Неактивен Logrus

• Публикации: 196
И предната броня да си наместиш - свети на връзката с десният калник  ;)
Не съм фен на "яйцата", но така в дует с кабриото хващат окото - само едно същият цвят комби (седанът е ГРОЗЕН) ви липсва за перфектната снимка за рекламна брошура  :)
М/у другото това с керамичното покритие ми даде отговор на незададеният въпрос за водата по капаците