Автомобили > Японски автомобили

Mitsubishi Galant Royal 1985

<< < (2/2)

fulcrum:

--- Цитат на: Smooth_Dog в Януари 18, 2012, 21:12:04 ---Трябва да е изгоряла крушка. Най- често на стоповете. Светва също и когато има крушка с по- малка мощност (напр. обърната по грешка крушка с две светлини).

--- Край на цитат ---
Или пък светодиодни светлини. ;)

baccara:

--- Цитат на: fulcrum в Януари 18, 2012, 23:11:36 ---
--- Цитат на: Smooth_Dog в Януари 18, 2012, 21:12:04 ---Трябва да е изгоряла крушка. Най- често на стоповете. Светва също и когато има крушка с по- малка мощност (напр. обърната по грешка крушка с две светлини).

--- Край на цитат ---
Или пък светодиодни светлини. ;)

--- Край на цитат ---
да светодиодните светлини правят шменти-капели,аз имах такъв случай :)сложих на габаритите отпред светодиоди и компютара започна да вика че несветят габаритите ???

fulcrum:

--- Цитат на: baccara в Януари 18, 2012, 23:26:24 ---
--- Цитат на: fulcrum в Януари 18, 2012, 23:11:36 ---
--- Цитат на: Smooth_Dog в Януари 18, 2012, 21:12:04 ---Трябва да е изгоряла крушка. Най- често на стоповете. Светва също и когато има крушка с по- малка мощност (напр. обърната по грешка крушка с две светлини).

--- Край на цитат ---
Или пък светодиодни светлини. ;)

--- Край на цитат ---
да светодиодните светлини правят шменти-капели,аз имах такъв случай :)сложих на габаритите отпред светодиоди и компютара започна да вика че несветят габаритите ???

--- Край на цитат ---
Електронните модули за контрол на изгоряла/неработеща светлина са калибровани/програмирани за стандартните мощноти на
лампи с нажежаема нишка.
Светодиодните осветители консумират до около 50 пъти по - малко електроенергия. :)

didotooo:
Да това ми е ясно ,че стават такива аномалии ,но тоя галант едва ли е със светодиоди.Поне до колкото го огледах не забелязах странно светещи габарити  ;D Значи това означава тоя символ. Ще му кажа да си провери осветлението.

didotooo:
Галанта е в сервиз ,правят му профилактика на мотора. Шлайф на главата ,смяна на сегменти , ризи,гарнитури... Другия уикенд ще се видим със собственика и ще пусна снимки :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия