Общи форуми > Срещи

На битак в Пловдив

<< < (2/21) > >>

hydrometalique:
Освен птичарите, гонят и нелегалния тютюн, и крадените вещи - най-вече касетофоните. Въпреки че не знам как точно ограничават търговията с крадени вещи като , ако иска някой да продаде краден касетофон просто го пуска на обява в интернет  :-\

GT:
Дааа, прекрасният, стар битак вече отива към заличаване. Ако знаете, колко интересни и ценни ценности съм си купувал от там !  Даже и наистина иначе скъпи части, които се продаваха на килограм или 5 за 2 лева+1 бакшиш.  Колко инструменти, ама стари, хубави, от Соц. времена.  Индикаторни часовници, стойки, микромери, шублери, ножици, гедорета, комплекти. Имаше и много ценни немски инструменти. Скъпи автомобилни комплекти инструменти, за реглаж на механични инжекциони, литература полезна за тях....пазарлък и на далавера отново. Книги на автомобили на всякакви езици, всякакви издания. Безценно.  Всякакви работи имаше. Даже и оригинални, нови части за MZ / ETZ съм си купувал преди години от там. Много ме е яд.   То и боклуци много имаше, предимно.  :))  Но се намираха безценни предмети.    Жалко че го разсипаха.  Всички имаха/имахме полза от този битак. 

joro-120L:
Разказват ми, че в Асеновград всеки четвъртък имало голям пазар за вехтории.

rumen_spasov:
Така е те продавачите от Пловдивския битак  се разпръснаха като глухарчета.Виждал съм ги чак в Димитровград  да ходят да продават,но това са българи прекупвачи.Истинските  ценни търговци които са ни нужни това са ромите.Единствено от тях човек може да си купи добра стока на добра цена.

krankenstein:
Всичко от кофите... и от тавани и мазета :) Наистина се срещат страхотни находки и добре, че са братята роми да обикалят и да събират... лошото е само, че има и крадени неща C:-)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия