Автор Тема: Спасяването на Renault 4CV  (Прочетена 15866 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 26, 2012, 18:49:19
Отговор #20

Неактивен Liusi purata

  • Публикации: 71
Браво Живко.
Отдавна не бях влизал, че имам доста работа напоследък, обаче виждам, че са станали интересни неща.
Поздравления за придобивката.
Аз също имам едно такова рено.
Скоро време ще му пусна снимки. Не е в по-добро положение от твоето.
Започнато е да се кърпи и са го зарязали. Изпадна от един бартер с едни сериозни разправии с предишния прекупвач, а на всичко отгоре нямам никакъв документ за него. Онями вика, нали имаш номера, какво искаш :)
С проверката на номера, дето го описват колегите, ми дадоха адрес в София, така че това с КАТ работи.

Има още две такива рена в Кюстендил. Едното е без документи, едното със.
Говорих със собственика, но трябва да видя къде му е номера и да му звънна пак.
Парите, които искаше бяха пак около 5-унка за това с документите.
Аз имам нужда от лайстни и други неща по интериора и екстериора и за това му се обаждах.
Обаче, ще ходя да търся на адреса в София, да видя, дали мога да изкарам документи, че без документи, не ми се занимава д аму събирам чарколяци.

Успех в начинанието.
Людмил
0888318110 Людмил

Май 05, 2012, 21:15:58
Отговор #21

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
в Аксаково има едно такова подобно в почти идеално състояние, миналото лято му искаха 1000лв, и е в пъти по-добро от това на снимките, комплектно на 100% беше

тия дни ще проверя седи ли още

ето го как беше





« Последна редакция: Май 05, 2012, 21:19:30 от Механджията »

Май 05, 2012, 22:11:13
Отговор #22

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Това е Рено Дофин, може да се намери къде-къде по-лесно от другото. А е и по-нов модел.

Май 05, 2012, 23:59:49
Отговор #23

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
може, не им разбирам много на френските машини от тия години! но и това си заслужава да се спаси :)

Май 08, 2012, 01:00:38
Отговор #24

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
На това чудо му е правено явно скоро някакво освежаване дано не е правено с цел само продаване има някаква линия ама не съвсем права. Свържиме със собственика ако не ти е проблем да го проуча тази кола по обстойно не смея да мисля засега евентуално и за това макар, че е леко изкусително като го гледам доста е комплектно леле а как ще се възтановяват всичките тези коли които съм насъбрал и имам и мерак за да направя всичко нищо не ми се продава, камо ли да изхвърля, а тайничко си мисля и за още някоя друга баракуда  :-X

Май 08, 2012, 15:22:07
Отговор #25

Неактивен Liusi purata

  • Публикации: 71
На това чудо му е правено явно скоро някакво освежаване дано не е правено с цел само продаване има някаква линия ама не съвсем права. Свържиме със собственика ако не ти е проблем да го проуча тази кола по обстойно не смея да мисля засега евентуално и за това макар, че е леко изкусително като го гледам доста е комплектно леле а как ще се възтановяват всичките тези коли които съм насъбрал и имам и мерак за да направя всичко нищо не ми се продава, камо ли да изхвърля, а тайничко си мисля и за още някоя друга баракуда  :-X

+1
сега видях още една шкода, направо съм луднал, мани.
Кога ще ги направиме тия железа дето сме ги насъбрали...
УСпех.
0888318110 Людмил

Септември 13, 2012, 00:47:48
Отговор #26

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Живко,има ли някакъв прогрес с 4-ката?
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Септември 13, 2012, 09:29:56
Отговор #27

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Живко е в САЩ.
Може би скоро се връща ;)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"