Автомобили > Френски автомобили

Renault Alpine GTA/A610

<< < (2/16) > >>

fulcrum:
Очакваме! :)

немо:
Ааааа,чакайте бре,ора  :shy: никакво Рено няма да купувам,кво ви стана  ::) що така решихте,не знам ??
Днеска ходих да снимам кочината,от снимките ще видите,че от това кола не става!
Има само един мотор,кутия и задно окачване.По мотора липси не видях,даже маслото е на макс,ама какво е вътре му.....един господ знае...
Не е с мех. инжекцион,не е каран на газ,не е каран може би 10-тина години,няма ЕКУ като че ли,има доста орязани кабели...







п.п.На втората снимка долу в дясно до колата се вижда и кулера.
Ако за някой нещо от тези остатъци представлява някакъв интерес мога поне да попитам/съдействам.
От мен толкова по темата....!

GT:
О, ясно. Е, помислихме наистина че ще го купуваш.  Нищо, де. Извинявай, ако сме те засегнали.

По принцип имам интерес.  Главно към двигателя. Може да попитате нехайният собственик, дали го продава на части.  Не че тая надежди, съдейки по годините седене там.  Ама, все пак. Този на части ще вземе повече от на вторични, ама както и да е.  Интересувам се главно от целия мотор, без значение състояние. Без скоростна кутия и прочие.  И с кой мотор е точно.

xctr:
Жалка картинка.  :( Но все пак тази кола може да бъде възстановена но доста доста желание.. и с не малко пари.

baccara:
здравейте колеги,ако колегата Живков се откаже да взима двигателя,аз бих го взел,независимо за каква сума,от няколко години търся такъв мотор,даже мислех че в бг няма такива останали ;)ще бъда много благодарен за някакво инфо

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия