Автор Тема: Национална програма - 2013 - КОМЕНТАРИ  (Прочетена 13015 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 08, 2013, 23:35:58
Отговор #20

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Темата с дублираните мероприятия е обсъдена още в началото :) Както казах колега, направи нещо че да се променят нещата. А редовната регистрация ви носи отговорност при евентуални неуредици или инцидент - базирани на не един закон! Демагогията е твоя тежест, не наша! Ние тука не сме зрители, а дейци на това дело :) С твърдението ви "ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ ДА ПОСЕТЯТ ДАДЕНО РЕТРО СЪБИТИЕ ТРЯБВА ДА СА НАЯСНО С ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, КОИТО РАЗНИТЕ ОРГАНИЗАТОРИ НА ТАКИВА ПРОЯВИ ИМ ПРЕДОСТАВЯТ, ЗА ДА МОГАТ ДА СИ ИЗБЕРАТ НАЙ - УДОБНОТО ЗА ТЯХ" съм абсолютно съгласен, затова ходим по света основно да видим как са нещата там, та да станат и у нас по-добри. А и може да приемате каквото и както решите ...предполагам че никой няма да ви се обиде :)

Януари 08, 2013, 23:43:52
Отговор #21

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Вижте сега, ако аз утре реша да регистрирам 3-ти варненски ретро клуб и пожелая да поставя част от ралитата и мероприятията си в календара на т.нар. "Национална програма" ще бъде ли голям проблем?
Защо изобщо е редно да се събират мъж и жена да създават поколение ако те изобщо не се харесват, същото и с това обединение, бе нека да си има два ако ще и 20 варненски клуба, но това не дава правото на БАК Ретро да подкрепя едни а други не.  Писна ми от подлоги в милата ни родина.С това самия БАК се самонаказва и губи симпатизанти изобщо, такива които искат просто да си направят сами избора къде и кога могат да гледат или участват. Що за елементарно ориенталско поведение? А ми говорите, че гледаме как ставало в Европа, Боооже че то и там има скандали и сръдни и кирливи ризи бъдете спокойни.
Аз заставам зад Росен, на БАК не им прави чест, аз мога да си карам таралясника и без тях.

Януари 08, 2013, 23:49:06
Отговор #22

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
В подкрепа на колегата Martillius как става по светааа ...е тези човечеее нямат стиганеее, ни по масите ни, ни по разделението ни, ни по броя на клубовете ни ...42 действащи клуба имат :D а са 2 милиона народ:

Януари 08, 2013, 23:52:03
Отговор #23

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ем тва е положението у БеГето е също така, ние сме уникати равни нямаме хаха. Но това не оправдава БАК, че трябва да пропуснат който и да е, що за национален клуб са, като няма да пуснат програмите на всички клубове. За мен са няква комунистическа сбирщина управлявана от интересчии, ай сиктир и програмата.

Януари 08, 2013, 23:56:48
Отговор #24

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Идеята на БАК РЕТРО и на Независимите клубове, беше да се направи програма, без да се дублира, с други клубове, но на определени места това не става, защото има дрязги на регионално ниво , градско или там както щете....Затова се получава това разделение....Същото се получава и с Дончо от Пловдив...а можеха да се синхронизират нещата..
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Януари 08, 2013, 23:59:50
Отговор #25

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Те дори и да не се дублират, не всеки може да бъде навсякъде, БАК не трябва да се влияе от такива неща, той е ДЛЪЖЕН да подкрепя изцяло ретро движението у нас, независимо всичко вътре в кухнята, това обикновените зяпачи не ги интересува, важното е да има сеир, не разбрахте ли че ще има разделения, но нека БАК бъде за всички, а не да ми защитава едни а други не, що за мащеха >:D
« Последна редакция: Януари 09, 2013, 00:02:16 от Martillius »

Януари 09, 2013, 00:05:14
Отговор #26

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
...тука май се заформя някакво недоразумение на гърба на БАК РЕТРО ?! ...този клуб е Обществена организация според своя устав и нищо не го задължава да се занимава с други клубове в БГ. Казва се така защото е създаден първи на 10.12.1989 - МОЛЯ НЕ ГО БЪРКАЙТЕ С НЯКАКВА ОБОБЩАВАЩА ОРГАНИЗАЦИЯ! Влади е прав, той просто работи с останалите клубове на равни начала ...ако някой ви е казал нещо друго, ще ви разпратя устава му!

Нещо ориентировъчно, макар и доста старо:

http://classiccars.zonebg.com/Bulgarien/Klubs/bak.html

http://classiccars.zonebg.com/Bulgarien/Klubs/bakakam.html

« Последна редакция: Януари 09, 2013, 00:09:37 от koruderliev »

Януари 09, 2013, 00:08:54
Отговор #27

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ами тогава вземете сменете името "Национална програма", за да не отнесе клуба всичките псувни и негативи. Ако нещо е национално, то служи на нацията си, а не нечии интереси само.

Януари 09, 2013, 00:18:47
Отговор #28

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Те дори и да не се дублират, не всеки може да бъде навсякъде, БАК не трябва да се влияе от такива неща, той е ДЛЪЖЕН да подкрепя изцяло ретро движението у нас, независимо всичко вътре в кухнята, това обикновените зяпачи не ги интересува, важното е да има сеир, не разбрахте ли че ще има разделения, но нека БАК бъде за всички, а не да ми защитава едни а други не, що за мащеха >:D
Колега , грешиш....БАК Ретро има за цел да обедини всички клубове, всички да са заедно за идеята, за нашето хоби, за нашата страст.БАК Ретро не защитава никой, БАК Ретро има за цел да обединява всички клубове в идеята им за развитие....какво става на регионално ниво , БАК Ретро не МОЖЕ да носи отговорност , защото не може да се меси ! Под шапката на БАК Ретро са много клубове, това е тяхно желание, мога да ги изброя ако щете, но по важното е , че се получава разделение, по една или друга причина, а то е в наш минус.Пак ви казвам...БАК Ретро не задължава никого с нищо, има си устав, правила и насока за развитие.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Януари 09, 2013, 00:19:08
Отговор #29

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Както Митко Speeder е писал в третия пост, когато се изчистят нещата ще направи темата важна. А както аз съм писал в първия пост чакаме Враца и Ботевград, но от тях хабер йок :| ...а програмата на Орлин Пенев беше пусната преди тази, така че така и така при обединението от Митака ще я има вътрее :)