Общи форуми > Личности в автомобилната история

Алфата на Гунди

<< < (2/21) > >>

cvetelin:

--- Цитат на: "Do Luck" ---Кофти история наистина, но пък интересно инфо за което нямах ни най-малка представа.
--- Край на цитат ---

така е като караш грешна марка ... :lol:  :lol:

Taxi:
Навлизъм във стара тема и се извинявам ,но още ми е чудно..Къде ли е отишъл остатъка от колата на Гунди :?

ma7e4k0:

--- Цитат на: "Taxi" ---Навлизъм във стара тема и се извинявам ,но още ми е чудно..Къде ли е отишъл остатъка от колата на Гунди :?
--- Край на цитат ---
Пази се ... интереснот е че цялата кола е въглен без един от задните стопове .. странна раота

Taxi:

--- Цитат на: "ma7e4k0" ---
--- Цитат на: "Taxi" ---Навлизъм във стара тема и се извинявам ,но още ми е чудно..Къде ли е отишъл остатъка от колата на Гунди :?
--- Край на цитат ---
Пази се ... интереснот е че цялата кола е въглен без един от задните стопове .. странна раота
--- Край на цитат ---

Я някаква идея къде се пази..Щото ако имам време бих отишъл да я видя..На такъв играч и то такава кола как да не би искъл да я видиш и то на живо..

ma7e4k0:

--- Цитат на: Taxi ---
--- Цитат на: ma7e4k0 ---
--- Цитат на: Taxi ---Навлизъм във стара тема и се извинявам ,но още ми е чудно..Къде ли е отишъл остатъка от колата на Гунди :?
--- Край на цитат ---
Пази се ... интереснот е че цялата кола е въглен без един от задните стопове .. странна раота
--- Край на цитат ---

Я някаква идея къде се пази..Щото ако имам време бих отишъл да я видя..На такъв играч и то такава кола как да не би искъл да я видиш и то на живо..
--- Край на цитат ---
ммм не можеш да я видиш..много строго се пази 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия