Автор Тема: Търся чифт стари държавни автомобилни регистрационни номера от времето на НРБ  (Прочетена 4678 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 04, 2013, 03:42:52
Прочетена 4678 пъти

Неактивен centurio

  • Публикации: 17
Търся чифт стари държавни автомобилни регистрационни номера от времето на НРБ използвани в периода от след 1969 до края на 1985 на територията на страната. Състояние: отлично или много добро. Табелите са емайлирани с черни букви и цифри на бял фон. Няма да бъдат използвани по предназначение, а за възстановяване на стар служебен автомобил. Моля, изпратете снимки на това, което предлагате.
 
P.S. Използвам снимките на колега от друг сайт за онагледяване.
 
 

Август 15, 2013, 10:24:31
Отговор #1

Неактивен ivanboev

  • Публикации: 107

Август 16, 2013, 00:16:49
Отговор #2

Неактивен centurio

  • Публикации: 17
Благодаря, че откликнахте колега! Ако вие сте merilyn0032 от Auction.bg, то с вас вече сме общували. Аз използвам вашата снимката за онагледяване. Номерата, които предлагате се имат предвид от мен и поради тази причина не съм активирал търсене в Auction.bg, а тук и в Prodavalnik.com. Надявам се да намеря екземпляри в още по-добро, даже отлично състояние, но за момента това все още не е станало. С оглед на това обаче, че освен тях до сега са ми попадали само още два чифта и то в по-лошо състояние и обстоятелството, че такива се срещат изключително рядко, още повече чифт, ме навеждат на мисълта, че това може и да не стане. В този случай ще се задоволя с вашите и ще се ви потърся през Auction.bg. Така, че смятам да потърся още известно време...
Още веднъж ви благодаря! Поздрави!       

Септември 05, 2013, 09:46:03
Отговор #3

Неактивен centurio

  • Публикации: 17
Все още се търсят...

Октомври 29, 2013, 18:00:23
Отговор #4

Неактивен Иво Дългия

  • Публикации: 13
Много трудно ще намерите чифт, още повече запазен...
Аз самият събирам номера и соцтабели, даже мисля скоро да пусна тема в този форум, ако някой има стари...
Но държавните рядко са запазени, аз самият нямам чифт. И имам всичко на всичко 1 в добро (и то сравнително добро) състояние.
Съветвам Ви, ако имате познат в КАТ, или в някоя автоморга. Из нета запазен номер не съм виждал вече поне 3 години, за чифт да не говорим :)

Ноември 02, 2013, 02:26:34
Отговор #5

Неактивен centurio

  • Публикации: 17
Благодаря за съвета, колега!
Опитах и от автоморги и от Вторични суровини, но не би... Е, за КАТ се сетих, но за съжаление нямам човек там, а ако отида да ги питам направо едва ли ще си направят труда. Все още се надявам някой от съфорумците да измъкне от някъде един чифт.

Ноември 05, 2013, 18:27:16
Отговор #6

Неактивен centurio

  • Публикации: 17
Моля, за контакт и снимки използвайте e-mail: [email protected]

Декември 14, 2013, 11:44:50
Отговор #7

Неактивен karlos13

  • Публикации: 16
здравеи колега разполагам с дваисетина черни номера, не са перфектни но  ако проявяваш интерес ще кача снимки .тел 0899927775 веселин.

Декември 15, 2013, 16:10:21
Отговор #8

Неактивен centurio

  • Публикации: 17
Пусни снимки, колега, но само на тези които са чифт, т.е. преден и заден.
Благодаря!

Декември 27, 2013, 17:25:54
Отговор #9

Неактивен centurio

  • Публикации: 17
Един чифт вече е намерен! Търси се още един.