Автор Тема: Работилница за "разни" неща..  (Прочетена 70783 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 31, 2014, 18:58:01
Отговор #100

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Хайде Ванка ти си на ход.Мотор за щерката. ;D




Юли 31, 2014, 22:05:51
Отговор #101

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Ники,знаеш че не е хубаво такива "мухи"да ми пускаш на мене.. >:D

ps.
Люси( US FAN),пратил съм ти 1 бр.статуетка(ретро парад Бургас) подарък от мене по Пешо Панов,
със здраве,и да почерпиш 1 сладолед някой път. >:D
Поздрави
Ванката

Август 01, 2014, 15:00:52
Отговор #102

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ники,знаеш че не е хубаво такива "мухи"да ми пускаш на мене.. >:D

ps.
Люси( US FAN),пратил съм ти 1 бр.статуетка(ретро парад Бургас) подарък от мене по Пешо Панов,
със здраве,и да почерпиш 1 сладолед някой път. >:D
Поздрави
Ванката

Ааха, златен си Ванка, благодаря ти. :)
Е сега му звъня на Пешо, да се видим , че да не я загуби някъде.  :))

Черпя тогава яко на Созополския Парад ако дойда.
А ако не дойда там, като си в София, звънкай ми да се видим, и остава черпенето на Мелбата и в Шопски условия.  :D

Август 01, 2014, 16:47:24
Отговор #103

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Поздравления за всичките проекти.
Записвам се да чета и следващите. Успех, Ванка!
0890192949 / 0887192949

Август 06, 2014, 22:40:45
Отговор #104

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Здравейте колеги,

Позволявам си да пусна и аз един пост, с който да покажа един от завършените проекти на колегата esteo. Предполагам няма да има нищо против.
Съвсем скоро си взех от него освежените седалки на моя Транс Ам. Колата беше с интериор в ужасно състояние, който трябваше да се прави основно. За седалките намерих компромисно решение като купих оригинални употребявани калъфи от САЩ. Те са в доста добро състояние, но се нуждаеха от подмяна на някои парчета. Тази работа свърши един тапицер, който не се справи особено добре, но както и да е.
С прехвърлянето на калъфите се зае именно колегата esteo, на когото съм много благодарен за качествено и бързо свършената работа. Той се справи наистина професионално. "Новите" калъфи ги захвана с оригинални метални скоби,по начина по който са слагани от производителя, а не със свински опашки, както се прави от много тапицерски фирми. Също така  свали, изчисти и боядиса всички пружини и основи на седалките. Наложи се да ремонтира и самите метални основи на седалките, на които рамките бяха счупени на две места.
Та исках да споделя с вас още нещо, с чието възстановяване нашия колега esteo се е справил чудесно.
Ето и малко снимков материал.






Поздрави
Петър

Август 06, 2014, 23:02:10
Отговор #105

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Благодаря   ти Пешо,надявам се че си доволен.. :shy:
Съжелявам само, че не направих много повече и по подробно снимки-"степ бай степ",а и на задните седалки,и разни там по изчанчени детайли от процеса,но срока беше кратък,а работата доста(макар и някой да си мислят ,че е много лесно..),така че беше по-важно да стане както трябва,пък снимките-колкото толкова.
Поздрави

Август 08, 2014, 16:57:08
Отговор #106

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Ами аз имам доста снимки на интериора като дойде колата - US fan също.
Така че ще можем да качим снимки на интериора преди и след. Там ще може да се види разликата в седалките.

Поздрави

Август 27, 2014, 21:30:57
Отговор #107

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Здравейте колеги,и читатели на моята скромна тема:)
Отдавна не съм писал,и не съм пускал нищо,заради разни лични проблеми и други тъпотий..
Та да ъп-на малко  темата,да ви покажа още нещо..Даже пак да ви "вкарам" у нас.. :winktongue:
Чудех се в хола ,че стената голяма и празна какво да направя,че мнооого ме дразнеше.
Редовните посетители и читатели на темата знаят,че харесвам класическите американски коли,,,та
беше ясно......издебнах жената един ден и докато я нямаше .(обичам изненадите).. O:-)



(номера на колата е релефен,спрямо положението в пространството направих шаблон на точната форма на номера,така че да изглежда в перспектива по формата на колата,после векторизиране,рязане ,напасване....и така..Опитах и с истински американски номер-но той е правоъгълен,и изглеждаше не на място..та затова си играх да си правя...Другото си е нарисувано ... малко под ъгъл е снимано(хола е малко тесен и фронтална снимка не става,,,,и изглежда малко странно)...всички знаем ,че нещата на живо са различни..

Радвам се,че всеки ден като се прибера у дома,не ме посреща сива стена,и винаги ми се качва усмивката на лицето:)
За някой може да не съм добре  >:D ,но мене и такива малки неща могат да ми направят деня...
И жената много се зарадва и изненада като се прибра...Абе всички -доволни
Малко по малко домът ми става все по-приятен..Имам и други проекти намислени и начертани за у нас,но малко по-натам,че всичко си иска времето..
И още нещо-моля да ме извините,че на снимката у нас е разхвърляно:) >:D
поздрави
Ванката










Август 28, 2014, 00:01:05
Отговор #108

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
страхотно!!!!!!!!!!!!.Нямам думи просто за перфектната работа и рисунка :)

Август 28, 2014, 09:32:04
Отговор #109

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
.....издебнах жената един ден и докато я нямаше .(обичам изненадите)..
И това само за един ден!? :o Немам думи!
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.