Автор Тема: Работилница за "разни" неща..  (Прочетена 70824 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 28, 2014, 15:50:25
Отговор #110

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ти си страшен човече ! Изключително готино е станало ,мисля ,че всеки който дойде у вас ще му направиш деня по - хубав  :) :)

Август 28, 2014, 16:00:58
Отговор #111

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
пълен луд  8))

и аз така една вечер изненадах жената - направих семейното волво с arctic-camo окраска :)))  ама и на нея и хареса, де, стана добре :)

Август 28, 2014, 23:06:30
Отговор #112

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Супер е Ванка,красота.Де да можех и аз така да рисувам.Продължаваи в същия дух.

Август 29, 2014, 15:44:41
Отговор #113

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
нямам думи...............
 

Август 30, 2014, 19:24:54
Отговор #114

Неактивен stojan_defender-a

  • Публикации: 15
Страхотни проекти!

Всичко изпипваш в детайл до последно ;)

П.С: На една от снимките има един Defender - клиентски ли е, нещо подробности за него?

Август 30, 2014, 20:12:08
Отговор #115

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Дифендъра е на съседите,,,даже имат няколко..и 20-тина витари..
Туристически "сафари" джипки са.:)

Септември 01, 2014, 11:25:00
Отговор #116

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ей, ванка супер е станала стената. все едно 3Д фототапет /каквито имаше през 70-те и бяха много модерни/, че и по-добре в перспективата.  :D

Ами аз имам доста снимки на интериора като дойде колата - US fan също.
Така че ще можем да качим снимки на интериора преди и след. Там ще може да се види разликата в седалките.
Поздрави

А седалките са станали наистина супер сега.  :)
Да, аз мисля че по-окъсания им предишен вид съм  го наснимал детайлно, Пешо като докара колата, за голямо негово тогава неудоволствие, хахаха.  :))


Септември 02, 2014, 20:30:06
Отговор #117

Неактивен stojan_defender-a

  • Публикации: 15
Дифендъра е на съседите,,,даже имат няколко..и 20-тина витари..
Туристически "сафари" джипки са.:)
Я ги питай имат ли намерение да продават  :D
Витари си имам, за дифендъра питам  ;D

Октомври 10, 2014, 01:35:53
Отговор #118

Неактивен esteo

  • Публикации: 135
Здравейте.
Не е добре темата ми да хваща прах,трябва периодично да се ъпдейтва с разни неща,нали?
Та кратка история на следващия проекти да се отблагодаря подобаващо на човек,чийто умения
много ценя и уважавам,а именно-майстора (и хората от сервиза му)който ми прави по колите нещата от който не разбирам,или нямам необходимата база за ремонт-двигатели  и окачване (не че не искам сам,но човек не може всичко да знае и да прави,,,,,)
Уча се гледам да попивам-но--
кой за каквото е учил
Та просто една неделя го помолих да ми остави ключовете за сервиза,и без да знае какво-защо,и без да надзърта и любопитно да ме проверява -просто да си дойде на работа в понеделника,и дано му хареса...Съгласи се.Ето как си завари гаража понеделника:




Ford torino е колата,която му нарисувах,няма конкретна причина,просто бях сигурен ,че ще му хареса...
Даже и снимка с моята бабичка си направих за спомен,,



Вторник чак отидох да го видя,реакция,нещо,,,
"Не ти се обадих понеделника,защото не знаех какво да ти кажа",ми вика...чак тъпо ми стана..Много го хареса..
хахаха...
Обичам всеки да си получава заслуженото..И така ще бъде винаги.Има добри и съвестни хора и те трябва да го знаят и да им се
показва,и отвръща със същото.

И пак си викам,,не му е достатъчно.
"Я си сваляй капака на колата,нали имаш резервен,и ела си го вземи след 3-4 дни....:"








Снимката е малко кофти-че пак с телефона е правена,много ме дразни  че ги разфокусира,замазва. блясъци,,..тъпо .. Никога не може реално да даде точна представа..,,,,на живо след лака е  >:D.....

А той както не беше сигурен дали ще му хареса--май цялата си кола ще иска в този стил и синя гама,,


Е сега вече съм спокоен,че съм му върнал всичко тъпкано.. O0

Лека вечер и на вас, драги читатели  :)

Октомври 10, 2014, 02:27:24
Отговор #119

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Ванка,  не виждам снимките....може да ми е от айпада, ама може и да не са ти се прикачили.