Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553228 пъти)

0 Потребители и 15 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 18, 2016, 12:46:54
Отговор #4900

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Не, не Вили е един тип с дълга коса, държи антикварен магазин от дясна страна точно на разклона за Царевец, а живее долу над полянката, където до сега бяха колите.  Сега викаш са в Павликенско, явно има някаква промяна в обстоятелствата... :-\

Да, същия е ... Живее в стара къща над парцела, където стояха.

Септември 18, 2016, 14:31:28
Отговор #4901

Неактивен Trabant/Balkan 50 fan

  • Публикации: 119


Септември 18, 2016, 17:23:19
Отговор #4902

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев



Е защо си направил две еднакви снимки, вместо да направиш едната да хване и задната страна на автомобила?!?!

Септември 18, 2016, 18:56:43
Отговор #4903

Неактивен Trabant/Balkan 50 fan

  • Публикации: 119
Защото зад ме незнайно защо се бяха събрали доста хора.... Мина ли пак ще го щракна, но не знам дали все още ще бъде там има жълта лепенка на предното стъкло, но е разкъсана може би е от общината, по- нагоре има и едно изоставено Пежо и него ще снимам.

Септември 19, 2016, 14:59:46
Отговор #4904

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Защото зад ме незнайно защо се бяха събрали доста хора.... Мина ли пак ще го щракна, но не знам дали все още ще бъде там има жълта лепенка на предното стъкло, но е разкъсана може би е от общината, по- нагоре има и едно изоставено Пежо и него ще снимам.

О да, ужас, тая лепенка е от общината.
Значи ще го прибират за скрап до 1-2-3 месеца, зависи кога са я залепили.
На тая кола по назад в темата съм и направил обстойни снимки. Пак призовавам, който я харесва, просто да си я прибере с някаква пътна помощ, изоставена е от вече почти една година.
Жалко, че ще отиде нафиле английския пациент.  O:-)

Септември 19, 2016, 18:53:08
Отговор #4905

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
О да, ужас, тая лепенка е от общината.
Значи ще го прибират за скрап до 1-2-3 месеца, зависи кога са я залепили.
На тая кола по назад в темата съм и направил обстойни снимки. Пак призовавам, който я харесва, просто да си я прибере с някаква пътна помощ, изоставена е от вече почти една година.
Жалко, че ще отиде нафиле английския пациент.  O:-)

Поне тоя Били от Кочериново да я прибере ... ама той не знае за съществуването й.
Дано някой от колегите от и край София разполагащи с репатрак или колесник да я приберат в някой двор.

Септември 19, 2016, 22:12:09
Отговор #4906

Неактивен mitaraf

  • Публикации: 59
 То и аз бих я взел, така или иначе трупам в двора, ма да стана пациент на някое РУ по чл.346, ал.1 от НК не ми се нрави. Макар, че в тоя случай по-скоро ще ме подведат по чл.195, ал.1, т.4 от НК. Тоест пътя към ада е постлан винаги с добри намерения. А както безвестно отсъстващ изглежда собственика, така с вой до небето ще доведе всички войни на сатаната с униформи, за да ми се стъжни живота.
MB W123 240D 78' - проект "класика янгтаймер"
MB W123 240D 82' - статут "неясен"
MB W123 200D 81' - статут "неясен"
MB W123 200D 82' - статут "неясен"
Suzuki Vitara 1,6 16V 91' - фън машинка за барбекюта
Opel Vectra A 2000 16V 89' - спомен "луди младини"
Skoda Octavia 1,8T L&K 00' - семейно комби
Ковровец 175 - спомен от дядо

Септември 20, 2016, 19:11:32
Отговор #4907

Неактивен Trabant/Balkan 50 fan

  • Публикации: 119
Интересна е наистина колата, обаче след като я приберат за скрап или на паркинг отива? Номерата и са само за моята колекция. :D

Септември 20, 2016, 19:19:38
Отговор #4908

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Мисля първо на наказателен общински паркинг и ако в някакъв период /не знам точно какъв/ отново никой не си я потърси, за да плати глобата и да си я прибере - тогава вече на скраб. Не знам през това време дали може и друг освен собственика да отиде да я откупи от общината или Надин. Това би било по-добър вариант, в случай че му дадат и някакъв документ за придобиване... иначе ако си я вземеш така направо от улицата, дори никой да не те погне, после какво ще я правиш? Без документи не може да се регистрира и пусне в движение, а на части става само за продажба в И-бей, понеже у нас едва ли има втора такава... е, има и вариант да си направиш канапе от задницата, барбекю от предницата и масичка от блока и да стане за онази тема "Колите като декорация" :D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 20, 2016, 20:08:18
Отговор #4909

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Аз смятам, че най-простият и лесен начин е да се позавъртиш около блока, пред който стои и да разпиташ хората от входа ... няма начин някой да не знае чия е :)