Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2554334 пъти)

0 Потребители и 22 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 01, 2012, 15:13:48
Отговор #1200

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
МНОГО ИНТЕРЕСНИ АМЕРИКАНКИ ИЗКАЧАТ .......НО МИСЛЯ ДА ГИ СЪБИРАМЕ И КОМЕНТИРАМЕ В ТЕМАТА ЗА АМЕРИКАНСКИ АВТОМОБИЛИ ЗА ДА МОГАТ ДА СА НА ЕДНО МЯСТО ......В ДЕИСТВИТЕЛНОСТ НЯКОИ НЕ ОЧАКВАТ А НАПРАВО СА СИ МЪРТВИ, НО ТОВА НЕ ПРЕЧИ НА НАПРАВИМ ОТДЕЛНА ТЕМА ЗА ТЯХ........ИНА4Е СЕ РАЗТАКАВАТ И ИМ СЕ ГУБИ КРАЯ ........ПРИЗОВАВАМ МОДЕРАТОРА АКО ИМА ВАРИАНТ ДА ОТВОРИ  НОВА ТЕМА И АКО МОЖЕ ДА ПРЕМЕСТИ ИНФОРМАЦИИТЕ

СЪГЛАСЕН СЪМ АКО МОЖЕ МОДЕРАТОРИТЕ ДА НАПРАВЯТ ТЕМА В АМЕРИКАНСКИТЕ КОЛИ ;)
Classic Cars

Февруари 01, 2012, 15:16:40
Отговор #1201

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Ще го помисля.
Лошото е, че има постове със смесени снимки , американски и неамерикански. :(

Ако обичате, натиснете си Caps Lock веднъж, че само големи букви ви излизат. :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 01, 2012, 15:26:28
Отговор #1202

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Втория Бел Еър е само за наблюдателни хора  :P . Бях на екскурзия в Северна България и предварително се бяхме уговорили да спрем там и да го снимам синия който е зарязан до пътя, съвсем случайно приятелите ми забелязаха втора таратайка на същото място  :o :o .
И аз съм минавал оттам доста пъти, но все нямах време да спра и с да снимам... само си отбелязах наум, че особено ако беше двурватка от него става база за страхотен хот-род, досущ като карания от Харисън Форд във филма Американски графити.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 01, 2012, 15:33:55
Отговор #1203

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Втория Бел Еър е само за наблюдателни хора  :P . Бях на екскурзия в Северна България и предварително се бяхме уговорили да спрем там и да го снимам синия който е зарязан до пътя, съвсем случайно приятелите ми забелязаха втора таратайка на същото място  :o :o .
И аз съм минавал оттам доста пъти, но все нямах време да спра и с да снимам... само си отбелязах наум, че особено ако беше двурватка от него става база за страхотен хот-род, досущ като карания от Харисън Форд във филма Американски графити.

Да наистина ако беше двуврат щеше да е супер но за жалост в Европа са внасяли предимно 4-врати с 6-цилиндрови редови мотори :(
Classic Cars

Февруари 01, 2012, 19:37:01
Отговор #1204

Неактивен победовод

  • Публикации: 838
Що се отнася до Валианта 100 в Асеновград май го чака смърт, тъй като е в пункт са скрап.  Собственика на пункта мисли че колата е много ценна и не я продава.

Аз също съм питал в пункта,на мен ми казаха точно обратното,че се продава.Валианта е там от поне половин година,може и повече,а питах преди около два месеца примерно.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Февруари 01, 2012, 19:46:45
Отговор #1205

Неактивен MoparFreak

  • Публикации: 195
  • Баджанак
Аз също съм питал в пункта,на мен ми казаха точно обратното,че се продава.Валианта е там от поне половин година,може и повече,а питах преди около два месеца примерно.

И колко лева му искат на тоя Вейлънт ?? Как е с документацията?
spectemur acendo

Февруари 01, 2012, 20:00:21
Отговор #1206

Неактивен победовод

  • Публикации: 838
Значи когато аз питах ,собственика го нямаше и едно момче което е като отговорник  на пункта ми каза за повече информация да си говоря със собственика.Поради незаинтересованост от моя страна след това не съм се интересувал за подробности,но колата е там.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Февруари 01, 2012, 20:27:19
Отговор #1207

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
и така и съм започнал да прикачам снимки ето още малко и от мен да разнообразим темата ;)
Все коли които по скоро ги очаква смърт за съжаление.

като тази първата, бялата, имаше едно време в Дружба 1, София. Някъде около РПУ-то мисля. Но отдавна го няма.Снимките са от 2006-та.


Хах, всъщност още си е там.
Тук го обсъждахме в една друга тема тоя Олдс.
Просто, вече собственика го паркира зад блока си, и на периоди го увива яко с черги.
Ако го заобиколиш, ше го видиш.

Февруари 01, 2012, 20:46:48
Отговор #1208

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Докато сме на тема Бертоне...

Намира се на паркинга на цирковата площадка във Варна ... Някой има ли инфо ?
Хах, значи това е Фиата, за който вчера като се видяхме с колегата Спийдър да си говорим за разни брички, :)) той ми спомена че е с джанти, приличащи на свалени от някой Кадет от края на 70-те модел.
Ами на Х1/9 им илизат ръжди на всякакви странни места, ама за 1-ви път виждам, такива гнилочи бливнали на Бертоне, по ръба на предния капак.  O:-)
Тази кола преди няколко години съм я виждал по ретросъстезания във Варна, и яко и даваха газ.
Но сигурно оттогава не е карана, съдейки по ръжди и по старите бели номера, невалидни от 2006 год края.
ПП. Гледам че и тоя собственик, като мен, не го е подминала манията, по поставяне на Ладови мигачи отстрани. :))

За снимките на Пешо- като гледам тоя Валиант от мид 60с, сърцето ми се къса.
Изглежда не само напълно комлектен, ами и прав и изпънат без задния капак, и без видимо наличие на много ръжди.
На снимките преди 2-3 год по мобилето, не беше сниман така добре според мен, че да се вижда колко е в същност добър на база.

Ако имах поне 1 място свободно в гараж, веднага щях да го взема.
Но, все още имам 1-2 американки на улицата, които мисля къде да ги прибера, и не мога да се нагърбя с още една.
Но особено за тук цитируемата цена от 500-600 лв, тази кола би била истински подарък.
Ще се радвам някой да я купи, и да почне да я постяга.

За Бел Еъра от 1955-56.
Подобен модел ама само 2 врат седан, но пък с ориг осмак малък блок мотор,  ;) седеше дълги годсини хвърлен в задния двор на един бояджия в пернишкото село Рударци, заедно и с други редки стари коли.
Той я даваше евтино за иначе надутите цени, дето искаше на другите коли, само 1000 маркии тогава и искаше, преди 13-14 години.
Интересно дали някой я е купил и я постяга тая кола?
Беше нагнила, но можеше да се реставрира.

Февруари 02, 2012, 09:37:58
Отговор #1209

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
А някой дали има снимки на Валианта, или въобще възможно ли е да се снима, защото и аз мога да си направя една разходка до там с цел повече информация и снимки??...
Една хубава Волга - вече продадена.
Чудех се Опела дали е точно за тази тема, реших да го пусна тук, защото хем не е мърдал много време хем почва да го наляга смъртта. :'(