Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553219 пъти)

0 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 16, 2012, 15:13:05
Отговор #1270

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Червен Мустанг кабрио кацна есента във Врачанската Хамериканска секта  :)), но май не е същия. Беше в подобно състояние на снимките, но от тогава не са качвали други снимки момчетата  :-\

Февруари 16, 2012, 17:11:57
Отговор #1271

Неактивен YoungtimerE30

  • Публикации: 33
Извинявам се пак,ако все пак има неточна информация отностно годините на моделите и местонахождението им...
Както ви общах сега ще кача още малко снимки,сигурно повечето коли ги знаете,но нищо за изплакване на окото :D

Ford Galaxie от 63-та 64-та някъде,бях го снимал преди няколко години в кв. Лозенец,отново Петьо Панов ме беше насочил...Улицата немога да се сетя,но наскоро ходих и вече колата я нямаше,да се надяваме не е заминала там където никой от нас не желае...До колкото знам за нея двигателя е бил в насипно състояние в мазето на сосбтвеника,а като цяло купето беше много зле...Много липси и т.н.





Сега ще ви представя малко скорошни снимки(3-4 месеца) на 2 Шевролета,даже в галерията на сайта ги има-Chevy Bel Air oт '57-ма и още едно Chevy от 56-та мисля че..Някой да ме поправи ако греша.Намират се малко преди Сопот под едно дърво синия,а другия качен на един навес,ще се види от снимките..Като цяло и 2те коли са в лошо състояние,синия е със оригинален V8,а другия даже незнам дали има и двигател...









Следващата кола е 1986 Pontiac GTA Trans Am 5.0 V8,колата е на мой познат и си я кара почти всеки ден,в момента даже имаше някакъв проблем с бензиновата помпа.Возил съм се и не мога да ви опиша какво е удоволствието да се возиш в такъв прекрасен автомобил...Намира се в с.Равда на около 5 км от Несебър...


Ето ме и мен малко :D





По-късно ще кача още няколко снимки,попринцип преди имах около 1-2 гб папка само със снимки на американки в бг...Но харда ми замина и отидоха на кино...

Февруари 16, 2012, 19:02:11
Отговор #1272

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Пускам това VW тук, защото за последно го видях през месец юли, на съвсем същото място :( (в Русе):


Февруари 16, 2012, 19:28:35
Отговор #1273

Неактивен joromainata

  • Публикации: 124
Преди няколко дена се бях сетил за тази костенурка и се чудих каква и е съдбата
явно не много добра учудващо за кола в такова състояние така да се зареже на улицата ?
ако някои знае повече за нея нека пише нещо собственици?дали се продава?
там като стои ще си иде след няколко години дано не се стига до там

Февруари 16, 2012, 20:10:49
Отговор #1274

Неактивен 30e

  • Публикации: 476
    • http://opelclub.bg/
Червен Мустанг кабрио кацна есента във Врачанската Хамериканска секта  :)), но май не е същия. Беше в подобно състояние на снимките, но от тогава не са качвали други снимки момчетата  :-\

Не е червен, а бял техния и си беше софийски...
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Февруари 16, 2012, 20:35:48
Отговор #1275

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Червен Мустанг кабрио кацна есента във Врачанската Хамериканска секта  :)), но май не е същия. Беше в подобно състояние на снимките, но от тогава не са качвали други снимки момчетата  :-\

Не е червен, а бял техния и си беше софийски...

Така е да техния го докараха от София и освем това няма мотор :(
и не е червен както каза колената ;)
Форда Галакси е от 1962-ра година и от почти една година е в двора на Краси Гатев даже се продава в Мобилето от бая време, преди да го вземе Гатев седеше в двора на един старец до Южния парк, това е съдбата на колата след снимките които са качени малко по горе ;)
Мотора изобщо не е в насипно състояние а си е под капака А И Е ПРАВИЛНИЯ V8 и така е било винаги свалени са му само главите, каргуратора и филтъра и са налични просто са в багажника :) а останалото по екстериора си е там и е добре съхранено, всяка лаисна надпис и какво ли още не е налично и прибрано отново в багажника :)

П.П. Ето обявата на колата ;)

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11307306824984281&f1=details
« Последна редакция: Февруари 16, 2012, 21:19:21 от Chevy »
Classic Cars

Февруари 16, 2012, 21:46:30
Отговор #1276

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Докато беше жив племенника на собственика ми разправяше,че бил свалил буталата и едно от тях е разрязано на две части...
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Февруари 16, 2012, 22:00:15
Отговор #1277

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Докато беше жив племенника на собственика ми разправяше,че бил свалил буталата и едно от тях е разрязано на две части...

Не точно единственото свалено бутало е именно рязаното останалите са си на мястото, хубавото сега е че с документите всичко е ОК изрядни са осмака е почти цял :)
Между другото дядката се разправяше как племенника му я разбил какво ли не сасипал ама те си знаят.
Classic Cars

Февруари 16, 2012, 23:31:19
Отговор #1278

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Докато беше жив племенника на собственика ми разправяше,че бил свалил буталата и едно от тях е разрязано на две части...

Не точно единственото свалено бутало е именно рязаното останалите са си на мястото, хубавото сега е че с документите всичко е ОК изрядни са осмака е почти цял :)
Между другото дядката се разправяше как племенника му я разбил какво ли не сасипал ама те си знаят.

Племенника му беше един известен дребен наркопласйор в махалата там в Лозенец, викаха му Дурата.
Той умря.
Същия имаше и един поразбишкан черен Нонтарга ТрансАм 5 или 5,7 литров, който се продава сума време от неговите роднини, за прекалено много пари по Мобилето.
Макар че за 3 или 4 бона, не би бил лоша покупка Транса.
Иначе за поддръжката, като помня как не си поддържаше Транса Дурата въобще, ами само му даваше газ, докато скрофи автомата, представям си и какво поддържане или правене някога и на Галаксито е ударил. :))

Февруари 16, 2012, 23:38:21
Отговор #1279

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
И
Следващата кола е 1986 Pontiac GTA Trans Am 5.0 V8,колата е на мой познат и си я кара почти всеки ден,в момента даже имаше някакъв проблем с бензиновата помпа.Возил съм се и не мога да ви опиша какво е удоволствието да се возиш в такъв прекрасен автомобил...Намира се в с.Равда на около 5 км от Несебър...
[i
По-късно ще кача още няколко снимки,попринцип преди имах около 1-2 гб папка само със снимки на американки в бг...Но харда ми замина и отидоха на кино...
Много хубав Транс, браво на собственика. :)
съдейки по диджитал таблото, волана с контролите, и най-вече, по Лиър Сиглер седалките, това е ориг ГТА версия.
Което значи, че е най-рано моделна годна 1987.
ГТА с тези брони са правени само 1987 до 1990 моделни години.
Разбира се, може да е правен, в края на 1986 година. :)

А смяната на бензиновата помпа е страшна бъзикня.
На моя ТрансАм я сменях през 2010, и ми се отели вола.  :))
Трябваше за да стигна до нея, да сваля резервоара изцяло.
Което значи, че трябваше да сваля и ауспусите, и да олябя от едната страна гредата на задния мост, за да излезе по лесно танка.... ^-^