Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553445 пъти)

0 Потребители и 33 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 27, 2012, 11:37:40
Отговор #1320

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Хубави Таунуси, жалко че са в това положение.

Февруари 28, 2012, 00:39:03
Отговор #1321

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Колите са в едно село около Варна, посока Бургас, трябва да поровя как се казваше, че склерозата ме гони вече....
Ето и пикапа:
Да не е Константиново? То е точно отатък езерото и на около 7км от Белослав и малко в страни от пътя за Б-с се пада

Февруари 28, 2012, 19:52:42
Отговор #1322

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Може би имаш предвид Авантайм.


Хах, да, много съм кух, точно Авантатимето.  :)
То Вел-сатиса е мега грозна кола и и си е на Рено производство бодито.

Февруари 29, 2012, 01:16:01
Отговор #1323

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
В една махала в Търново, под Царевец до реката има един фен на волва. Има интересни екземпляри, но е много войнствено настроен ... пролетта, когато ходих да ги снимам едва не скочи от довара над тях за лична саморазправа как съм могъл да влизам в частен имот, който въобще не е заграден, а се ползва за паркинг и място където да гният класиките му и като за капак проучих, че имота не е негов  >:( и как съм нямал право да ги снимам.
За огромно съжаление не можах да направя добри снимки на всички модели, а наснимах до момента, в който онзи луд изкочи ::) Наскоро си мислех пак да отида, но всичко наоколо ще е адски обрасло и се отказах.
Моделите, които не можах да заснема, но се виждат частично са един червен Мерцедес W123, до него синьото Волво 240 и едно Волво 740, което стоеше доста по-встрани и не съм заснел ... Както се вижда из м/у Волвата има и един сравнително добре изглеждащ Опел :)
Най-силно впечатление прави сивото 244 DL, което е и най-рядко за нашите ширини, защото е изпълнение за американския пазар и е от най-ранните модификации на серията 240 ...


Една тема с продължение ...
Днес беше хубаво времето и се присетих за този с Волвата в старата част на Търново и реших да се завъртя на там, а и сега се стопи дълбокия сняг и още не е се е раззеленило ... проблема е, че след заплашителните му реплики предния път не посмях отново да навлизам в "двора" му за да не насъска някое куче или пък налети на бой и снимах от далеч ... а и този път беше опънал едно въже явно да подчертае, че е някаква частна собственост парцела ... Освен липсата на една червена W123-ка, всички си бяха там плюс една нова ... не знам Воксхол ли е това?!











« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 01:20:45 от dan4oteto »

Февруари 29, 2012, 02:22:52
Отговор #1324

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Сетих се какво е ... Ford Zephyr  O:-)

Февруари 29, 2012, 10:53:04
Отговор #1325

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Що за дръвник е тоя?? Има инересни машини ,а не иска да ги сподели ?? И аз съм попадал на такива ,един ненормалник искаше да ни гърми с въздушна пушка  :)) а преди около 10 тина години когато разглеждах един стар военен джип Газ ,ме уцелиха с камък от терасата ... Рисковете на хобито  :D

Февруари 29, 2012, 11:37:09
Отговор #1326

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
хахаха и на мен са ми излизали с пистолет посред бял ден :))) ...ама тогава хич не ми беше смешно!

Февруари 29, 2012, 14:37:52
Отговор #1327

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Мъжът на сестра ми живее в тази махала и ми каза, че съм извадил късмет след първото ми ходене, че съм се разминал само с устна саморазправа ... дивак лежал в затвора е и въпреки това хич не го слуша главата и нищо чудно да гръмне във въздуха с нещо, а и да си призная толкова враждебно настроен човек не бях срещал ... Но пък и той може да ме е помислил за някакъв злонамерен тип отишал да му рита трошките ... явно си е патил и за това така да реагира.
Не ме притеснява, ако някой от форума има конкретен интерес към някое от возилата, които се виждат в двата ми поста да ми пише и да му съдействам ... предполагам няма да ме гръмне за това, че съм искал да разговарям с него :)
« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 14:39:35 от dan4oteto »

Февруари 29, 2012, 20:56:09
Отговор #1328

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Мъжът на сестра ми живее в тази махала и ми каза, че съм извадил късмет след първото ми ходене, че съм се разминал само с устна саморазправа ... дивак лежал в затвора е и въпреки това хич не го слуша главата и нищо чудно да гръмне във въздуха с нещо, а и да си призная толкова враждебно настроен човек не бях срещал ... Но пък и той може да ме е помислил за някакъв злонамерен тип отишал да му рита трошките ... явно си е патил и за това така да реагира.
Не ме притеснява, ако някой от форума има конкретен интерес към някое от возилата, които се виждат в двата ми поста да ми пише и да му съдействам ... предполагам няма да ме гръмне за това, че съм искал да разговарям с него :)
Данчо , благата дума върши голяма работа , казвам го от собствен опит! :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Март 01, 2012, 10:12:16
Отговор #1329

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Аз пък си спомням че искаха да ме колят в казанлък, когато ходих да питам за Acadian Beumont-а.
Човека беше се почерпил. Покани ме съвсем нормално у тях. И после взе да пита кой съм как съм научил за колата как въобще е възможно да знам за нея при положение че гаража не е отварян от години.
Та рискове има! За да си отговорим на въпроса защо някои хора реагират така може би трябва да погледнем от тяхната гледна точка:
Извежднъж при тях идва човек или няколко човека, които питат за колата им и искат да я видят. Човека може да има работа, да е патил от лоши хора, за него колата да не е хоби като за нас. За много от тях, които не искат да продават, не виждат смисъл да я показват на непознати. Оако едно време са дали много пари за тази кола се страхуват да не им я откраднат (не са виновни за това че не знаят колко всъщност им струва колата). Така че има много причини поради които може да има и враждебно настроение.
Но колегата fulcrum е прав. Благата дума и усмивката отварят много врати. Знам го и аз от личен опит.
Поздрави