Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2552995 пъти)

0 Потребители и 15 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 10, 2012, 20:10:28
Отговор #1670

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Спазарен! :) :)


Супер подарък по случай 9-ти май :) Честито!

Май 10, 2012, 21:03:47
Отговор #1671

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Честито на печелившият. Дано я стегне и да я гледаме в перфектно състояние.  ;)

Май 10, 2012, 21:43:36
Отговор #1672

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Един от любимите ми модели Фиат в ерата на PVC-то през '80-те! Всеки път се усмихвам като видя в движение Ритмо от първата серия, а това като гледам е на доизживяване ... Днес минавайки транзит през Ловеч го снимах ... намира се на място където и друг път съм го засичал и явно се движи редовно, но до кога?? Надявам се някой ден да попадне в ръцете на ентусиаст, а не в автоморгата ... За съжаление нямах много време за разходка из китния Ловеч и засека някоя класика някъде, а мислех да посетя и музея в "Балканкар" с няколкото експоната фиати и москвич, но уви трябваше да се прибера по-навреме ... за друг път ще е.

« Последна редакция: Май 10, 2012, 21:45:41 от dan4oteto »

Май 10, 2012, 22:50:36
Отговор #1673

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Спазарен! :) :)
[
Супер подарък по случай 9-ти май :) Честито!
A стига бе!
А честито и от мен, по случай ден победъй!  :)
Ами за теб ли си договори, браво!  :)

Май 10, 2012, 22:56:07
Отговор #1674

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Един от любимите ми модели Фиат в ерата на PVC-то през '80-те! Всеки път се усмихвам като видя в движение Ритмо от първата серия, а това като гледам е на доизживяване ... Днес минавайки транзит през Ловеч го снимах ... намира се на място където и друг път съм го засичал и явно се движи редовно, но до кога?? Надявам се някой ден да попадне в ръцете на ентусиаст, а не в автоморгата ... За съжаление нямах много време за разходка из китния Ловеч и засека някоя класика някъде, а мислех да посетя и музея в "Балканкар" с няколкото експоната фиати и москвич, но уви трябваше да се прибера по-навреме ... за друг път ще е.


Мда, 1-вата броня с големите кръгли фарове ми е любима.  :)
А оформянето на задните вежди ми е тотален номер едно засега над всички коли дето съм виждал офъкани през годините.  :))


А днеска да се похваля, се возих на ориг Сироко ГТХ 16в, от 1987 модел. ;D
Случайно го намерих на едно затънтено място в София.
Напълно е в движение, с ГО и преглед, и пребоядисано в ориг графитен металик преди година и нещо.
Зверски се набира.
Което е разбираемо, предвид че е към 1000 кила на 140 коня.

Колата е много запазена, със зелени стъкла и люк, и ориг плюшен каро салон и много части с нея. Човека и иска 3500 лв.
За сега ще се пробвам да се попазаря с него.
А ако не ми свали до по достъпно ниво цената, ще и постна тук сниммки и тел на собственика.

Май 10, 2012, 23:03:13
Отговор #1675

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Тази Тойота я видях съвсем случайно от пътя в двора на една скрападжийница в покрайнините на едно градче в непосредствена близост до Търново ... Не знам дали е за тази тема или ретротата, но се надявам да е за локални придвижванията в околията, дори и без регистрация :)




А тези Миг са в съседния двор на друга скрападжийница във въпросното градче ...





Тойотата и Миго-вете са много яки.  :)
За първи пут виждам Ленкруизър от тази генерация да е само с две врати, ама да е с дългата база на 4-вратката.
Наистина са редки, особено в Европа, където серийно са внасяни едно време само 4 врати дълга база от този модел.
А тези МИГове като седят от толкоз време, що не ги режат да им вземат алуминия?
 Биха ли ги продали на цяло тези фюзелажи?
И за колко пари, дали биха казали тези от моргата.  :D
Примерно едно такова Боди, колко ли струва в тоя вид- 10, 20, 230 хил лв, или много повече?  :(

Май 12, 2012, 23:50:40
Отговор #1676

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Дали все още има шанс?


РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 13, 2012, 01:42:34
Отговор #1677

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Това го снимах в Белоградчик зачудих се по едно време не отивали и за темата познай колата!



Някой ако се интересува мога да го свържа със собственика но принципно засега не се продава.

Май 13, 2012, 09:11:10
Отговор #1678

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
е те такъв "гараж" не бях виждал
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Май 13, 2012, 10:15:57
Отговор #1679

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Майката природa си взима своето...  O:-)