Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2554254 пъти)

0 Потребители и 20 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 02, 2012, 21:48:24
Отговор #2040

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Аз пък съм израстнал в апартамент.Не ви знам за вас в какво сте израснали.За мен марката ВАЗ е любима и ако някои колеги със западни екземпляри от автомобилостроенето си мисли,че да поддържаш Лада в изправен и оригинален вид е лесно да си смени програмата на телевизора.Поздрави.

+1,даже като чета мненията как тия коли нямали стойност май вече продават оригинални СССР-ски части,като брони,решетки и тн. в магазините за хранителни стоки,Вие как мислите?
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Октомври 02, 2012, 21:53:04
Отговор #2041

Неактивен 1300

  • Публикации: 85
Да,аз често пазарувам за Ладата от Куфланд. :D :D Особено ако има промоции.
„1300“ since 1979

Октомври 02, 2012, 22:23:02
Отговор #2042

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Имал съм лада 1600 и то доста време и моето лично мнение е че в нея няма нищо повече от това да ме заведе от точка А до точка Б и толкова, с нищо не ме грабна в тая кола просто това си е имало на времето и това се е карало но сега е по различно и ако ще наливам в автомобил то той трябва най- малкото да е екзотика да е рядкост да има повечко коне под капака си (заводски) и такива неща.
В един хубав момент ладата отиде в Надин а си беше в движение но никой не я искаше и от там нататък само теглото и остана от значение :)

П.П. Това си е моето мнение и с него не искам да обидя никого ;)
Classic Cars

Октомври 02, 2012, 23:33:18
Отговор #2043

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Не го приемайте така идеята е ,че всяка четвърта кола в тая тема е някое каталясало убито от каране жигули и става еднообразно. То няма грам общо и няма как да се сравнява с поддържаните соц машини на съфорумците ни.Дайте да спрем спама.

Октомври 03, 2012, 09:13:36
Отговор #2044

Неактивен 30e

  • Публикации: 476
    • http://opelclub.bg/
Абе да -  то не изкачат от гаражи полунови жигулки и москвета, части за тях няма и трябва да се внасят понеже не са направени от по 3 милиярда парчета от тях, а и тук не са се внасяли/продавали, вярно с 10 години чакане но все пак на фона на всички останали автомобили, голям зор ще да е  :) Да не говорим че влизаш в магазина и пазаруваш каквото се сетиш, е не е кауфланд но има достатъчно магазинета....

Нагледно

Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Октомври 03, 2012, 09:20:23
Отговор #2045

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
http://www.cars.bg/u641269 сравнително рядък автомобил в завидно състояние поне на пръв поглед.надявам се да си намери собственик.

Октомври 05, 2012, 10:56:10
Отговор #2046

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Хаха, мненията за ладите ме кефят...

Разликата между лада за скрап и някой рядък шевролет или опел за скрап, е че на последните два им искат хиляди левове, за да ги спасиш от щипката.А в крайна сметка си е същата купчина съсипани части за автомобил.И много се радвам, когато хиляди левове се искат именно от собствениците им, който са ги докарали до това състояние.
За ладите поне няма такива аномалии.

А купуването на частите, дали от магазина на ъгъла, от ибей или с пратка от щатите-все тая, купуването е лесно... важното е някой да знае как да ги сглоби тея части в автомобил.

Октомври 05, 2012, 11:26:09
Отговор #2047

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Всеки има право да харесва каквото си иста и какъвто си иска автомобил. В днешно време се произвеждат автомобили , които бързо щебъдат забравени. Автомобили без никакъв дух , визия и тн. Просто автомобил за извозване от А до Б. За повечето от хората тук Ладите и Москвичите са били и все още са точно това, никаква идея в дизаина на купето, на интериора, кофти окачване и возия, за вървене и мотори да не говорим, 100хил. и са за основен ремонт. Същото важи и за много други автомобили , не само от соца.
Така че всеки да си прави каквото иска , просто този вид автомобили са ни писнали и ни се ще да видим нещо по-рядко за България. На нашия паркинг има три Жигули, освен да ги снимам и тия пред съседния блок също и тн. докато темите станат по 1000 страници  :( С удоволствие гледам реставрираните Лади и Москвичи на колегите и им се радвам много, но поредната зарязана и тотално изгнила Жига не може да ме заинтригува с нищо. Толкова са много, че ако се купува за проект по-добре да е запазена, отколкото накой тотален скрап. Единствено си заслужава ако са останали 5, 15 или дори 50 броя в България.

Октомври 05, 2012, 11:55:48
Отговор #2048

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
http://www.cars.bg/u641269 сравнително рядък автомобил в завидно състояние поне на пръв поглед.надявам се да си намери собственик.
И на мен определено ми грабна окото това Рено. Със сигурност заслужава да бъде спасено  и реставрирано.

Октомври 05, 2012, 12:08:51
Отговор #2049

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Всеки има право да харесва каквото си иста и какъвто си иска автомобил. В днешно време се произвеждат автомобили , които бързо щебъдат забравени. Автомобили без никакъв дух , визия и тн. Просто автомобил за извозване от А до Б. За повечето от хората тук Ладите и Москвичите са били и все още са точно това, никаква идея в дизаина на купето, на интериора, кофти окачване и возия, за вървене и мотори да не говорим, 100хил. и са за основен ремонт. Същото важи и за много други автомобили , не само от соца.
Така че всеки да си прави каквото иска , просто този вид автомобили са ни писнали и ни се ще да видим нещо по-рядко за България. На нашия паркинг има три Жигули, освен да ги снимам и тия пред съседния блок също и тн. докато темите станат по 1000 страници  :( С удоволствие гледам реставрираните Лади и Москвичи на колегите и им се радвам много, но поредната зарязана и тотално изгнила Жига не може да ме заинтригува с нищо. Толкова са много, че ако се купува за проект по-добре да е запазена, отколкото накой тотален скрап. Единствено си заслужава ако са останали 5, 15 или дори 50 броя в България.

Абсолютно съм съгласен с това мнение и даже не мисля да добавям нищо от себе си  ::)
Classic Cars